W środę piłkarze Gwardii Koszalin  rozegrają kolejne spotkanie o ligowe punkty. W zaległym meczu 23. kolejki rozgrywek, nasza drużyna zmierzy się na wyjeździe z Radomiakiem Radom.

Radomiak to jeden z pretendentów do awansu na zaplecze ekstraklasy. Zespół prowadzony przez Jerzego Cyraka plasuje się obecnie na czwartej pozycji w ligowej tabeli z dorobkiem czterdziestu punktów. W 24 rozegranych meczach radomianie odnieśli jedenaście zwycięstw, zanotowali siedem remisów oraz ponieśli sześć porażek.

W ostatnich spotkaniach Radomiak nie notował udanej serii, ulegając kolejno MKS Kluczbork, Rozwojowi Katowice oraz Gryfowi Wejherowo.

Najlepszym strzelcem drużyny z Radomia jest autor piętnastu ligowych trafień – Brazylijczyk Leandro, którego jednak z powodu kartek nie zobaczymy w meczu z naszym zespołem. Z podobnego powodu nie wystąpi również Maciej Świdzikowski oraz Gwadelupczyk Matthieu Bemba, który po czerwonej kartce otrzymanej w pojedynku z Rozwojem został zawieszony na dwa mecze.

W naszej drużynie z powodu czerwonej kartki otrzymanej w spotkaniu z Siarką zabraknie Roberta Ziętarskiego. Po pauzie spowodowanej nadmiarem żółtych kartek, do składu wraca za to Kamil Poźniak.

Początek meczu w środę o godzinie 17.00 na stadionie w Radomiu.

źródło: http://gwardia-koszalin.pl/w-srode-z-radomiakiem.html