We wrześniu 2017 roku, po zwycięstwie nad ŁKS Łódź, Olimpia zaczęła serię zwycięskich meczów (choć jeszcze do fenomenalnej końcówki rundy jesiennej było daleko). Dzisiaj każdy kibic Olimpii życzyłby sobie, aby żółto-biało-niebiescy napisali podobny scenariusz. Mecz Olimpia Elbląg – ŁKS Łódź w sobotę 21 kwietnia o godz. 16 przy Agrykola 8.

Porażki z Jastrzębiem oraz Stargardem, jedynie remis z Pruszkowem nie zmienił pozycji w tabeli. Olimpia nadal jest na 5. miejscu i nadal traci jedynie 4 punkty do Radomiaka (mają dwa mecze więcej rozegrane) i ŁKS Łódź. W sobotę kolejny mecz – jest szansa na przełamanie!
Szansą na zmazanie złych wrażeń będzie sobotnie spotkanie z ŁKS-em Łódż. Olimpia zagra z wymagającym rywalem, ale… już raz ŁKS został pokonany. W Łodzi 23 września wygraliśmy 2:1. Dyspozycja ŁKS-u w dotychczasowych meczach jest bardzo dobra. Łodzianie na 24 mecze wygrali 11, 10 razy remisowali i odnieśli tylko 3 porażki. Obecnie zajmują 4. miejsce w tabeli i w sobotnim meczu będą faworytem do zwycięstwa.
Mecz Olimpii z ŁKS-em będzie drugim meczem ligowym w historii obu drużyn, ale Olimpia z ŁKS spotkała się już w ramach Pucharu Polski. Żółto-biało-niebiescy przegrali z łodzianami po dogrywce 1:2. Emocjonujący mecz, bez happy endu rozegrano w 2010 r. i został zapamiętany z dobrej gry Olimpii, ale zniweczony przez błąd bramkarza w dogrywce.

W klubie prowadzona jest przedsprzedaż biletów na to spotkanie. Sprzedaż w czwartek i piątek prowadzona jest w budynku klubowym przy Agrykola 8 od godz. 10 do 16. Następnie przeniesiona jest do Biura Akademii Olimpia Elbląg przy Moniuszki – od 16:30 do 19:00.

Bilety kupować można także w interencie. Odsyłamy do strony w zakładkę „piłka nożna”. Następnie po zalogowaniu można wybrać miejsce i kupić bilet.

Najbliższe spotkanie będzie można obejrzeć w systemie ppv. Telewizyjną transmisję live z meczu Olimpia Elbląg – ŁKS Łódź przeprowadzi TV Olimpia Elbląg. Dostęp można wykupić na www.zksolimpia.ppv-stream.pl. Koszt 15 zł. Ilość miejsc ograniczona.

Olimpia Elbląg – ŁKS Łódź w sobotę 21 kwietnia, godz. 16.

Wszystkich kibiców informujemy, że ze względu na przyjazd kibiców ŁKS Łódź wejście na stadion nie będzie możliwe od ul. Wspólnej. Na stadion dostać się będzie można jedynie bramą od ul. Agrykola. Zachęcamy do wcześniejszego przyjścia na mecz.
W dniu meczu otwarte będą dwie kasy. Dwie od ul. Agrykola. Otwarte będą już na dwie godziny przed meczem.

Zapraszamy kibiców na to spotkanie. Pomóżmy Olimpii wygrać!

Tak spotkanie ŁKS Łódź – Olimpia Elbląg wyglądało we września 2017 roku:

Źródło:

 Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl jest patronem medialnym ZKS Olimpia Elbląg

https://www.portel.pl/sport/hit-sezonu-przy-agrykola-8/104434