W najbliższym okresie nasz zespół rozegra aż pięć ligowych meczów na swoim boisku. Mimo trudnej sytuacji w ligowej tabeli, nasza drużyna nie składa broni i z wiarą będzie walczyć o niezwykle cenne ligowe punkty. Zachęcamy do spędzenia majówki z Gwardią Koszalin!

W okresie od 27 kwietnia do 13 maja nasi piłkarze rozegrają aż pięć pojedynków i wszystkie z nich odbędą się na stadionie przy ulicy Fałata 34. W każdym z nich liczyć się będzie tylko i wyłącznie komplet punktów, a więc sportowych emocji z pewnością nie zabraknie!

Już w piątek o godzinie 17.00 nasza drużyna zmierzy się na swoim stadionie z ROW-em 1964 Rybnik. Zespół z Górnego Śląska plasuje się obecnie na dziesiątej pozycji w ligowej tabeli, a w kadrze ekipy prowadzonej przez Marka Koniarka znajdują się znani z boisk ekstraklasy – Mariusz Muszalik (311 meczów i 16 goli w najwyższej klasie rozgrywkowej) czy Mariusz Zganiacz (177 występów i 12 trafień).

W kolejnych dniach do naszego miasta przyjadą kolejno: Wisła Puławy, GKS Bełchatów, MKS Kluczbork oraz Gryf Wejherowo. Nasi piłkarze liczą na wsparcie, które będzie im bardzo potrzebne. Zachęcamy do spędzenia majówki z Gwardią Koszalin!

Terminarz najbliższych meczów:

Gwardia Koszalin – ROW 1964 Rybnik (27 kwietnia, godzina 17.00)

Gwardia Koszalin – Wisła Puławy (1 maja, godzina 16.00)

Gwardia Koszalin – GKS Bełchatów (5 maja, godzina 16.00)

Gwardia Koszalin – MKS Kluczbork (9 maja, godzina 17.00)

Gwardia Koszalin – Gryf Wejherowo (13 maja, godzina 13.00)

Źródło: http://gwardia-koszalin.pl/majowka-z-gwardia-koszalin.html