Drugoligowe zmagania wchodzą w decydującą fazę. Przed nami sześć spotkań do zakończenia sezonu, z których trzy rozegramy w Łodzi. 


  • ŁKS ŁÓDŹ – RADOMIAK RADOM / 9 MAJA (środa) / 17:30
  • ŁKS ŁÓDŹ – SIARKA TARNOBRZEG / 19 MAJA (sobota) / 18:00
  • ŁKS ŁÓDŹ – LEGIONOVIA LEGIONOWO / 1 CZERWCA (piątek) / 18:00

Najbliższym rywalem ełkaesiaków będzie Radomiak Radom, z którym łodzianie w rundzie jesiennej zremisowali na wyjeździe 1:1. Radomianie po rozegraniu 29 spotkań zajmują czwarte miejsce w tabeli z dorobkiem 50 punktów.

Po ostatnich wynikach naszej drużyny (przegranej ze Stalą i remisie w Puławach) można śmiało stwierdzić, że będzie to jeden z najważniejszych (jeśli nie najważniejszy) mecz w najnowszej historii Łódzkiego Klubu Sportowego. Mecz, który być może będzie miał decydujący wpływ na końcowy sukces lub porażkę ŁKS-u w tym sezonie.

Prosimy Was o szczelne wypełnienie trybuny i fanatyczny doping na długo przed pierwszym gwizdkiem aż do zakończenia meczu. My obiecujemy, że zrobimy wszystko, abyśmy znów mogli cieszyć się razem z 3 punktów. 

Sprzedaż stacjonarna i internetowa rozpocznie się w poniedziałek (06.05). Kasy będą czynne w godzinach:Prosimy o zakup biletu w przedsprzedaży, aby uniknąć sytuacji z poprzedniego meczu, gdzie spora część kibiców w oczekiwaniu przed kasami, weszła na mecz w trakcie pierwszej połowy.