Środowy, zaległy mecz 2 ligi pomiędzy PGE GKS Bełchatów a GKS 1962 Jastrzębie będzie można obejrzeć dzięki płatnej transmisji na żywo przeprowadzanej przez telewizję internetową Śląskie TV. Zachęcamy kibiców, którzy nie będą mogli przybyć na stadion, do oglądania tego ciekawego spotkania przez Internet.

Początek transmisji z GIEKSA Areny zaplanowano na godz. 18:50 a dostęp dla widzów kosztuje 12 zł w przedsprzedaży oraz 15 zł w dniu meczu. Poza transmisją na żywo prezentowane będą także powtórki najlepszych akcji oraz goli. W przerwie i po zakończeniu meczu wyemitowany zostanie również skrót meczu.

UWAGA! Osoby, które wykupiły dostęp w pierwotnym, marcowym terminie i nie prosiły o zwrot pieniędzy, mają przyznany dostęp. Wystarczy zalogować się na swoje konto!

Jak zakupić transmisję?

LINK DO ZAKUPU TRANSMISJI

Po zaksięgowaniu wpłaty następuje automatyczna rejestracja konta użytkownika a wszelkie informacje są wysyłane na podany adres e-mail. Ważne, aby się upewnić czy adres e-mail wpisany podczas zakupu jest poprawny.

Płatności realizowane są poprzez bezpieczny system tpay.com. Transmisja rozpocznie się na 10 minut przed meczem. Zachęcamy do zakupu dostępu przynajmniej na pół godziny przed meczem, aby nie spóźnić się na transmisję.

Po opłaceniu transmisji należy sprawdzić pocztę e-mail (również folder SPAM), następnie zalogować się na stronie slaskie.tv

Widzowie, którzy w przeszłości oglądali już transmisje PPV na slaskie.tv mogą wykupić dostęp po zalogowaniu się na swoje konto.