Radomiak przed meczem z Wisłą Puławy

W sobotę o godzinie 17:00 Radomiak podejmie walczącą o utrzymanie Wisłę Puławy. Nasz zespół potrzebuje punktów, by walczyć o czwarte miejsce, które pozwoli na grę w barażach o awans do I ligi. Z kolei dla Wisły ewentualna porażka może oznaczać spadek.

Dobrą informacją jest na pewno fakt, że wszyscy zawodnicy są gotowi do gry. W zespole nie ma kontuzji i nikt też nie pauzuje za kartki.

– Pozostały nam dwa mecze. Mamy świadomość, w jakim miejscu się znaleźliśmy i jaki jest układ w tabeli, ale wszystko w naszych rękach i nogach. Musimy patrzeć tylko i wyłącznie na siebie. Będziemy walczyć do końca – zapewnia trener Grzegorz Opaliński.

Puławska Wisła przyjeżdża do Radomia z „nożem na gardle”. Jeżeli puławianie przegrają, a swoje mecze wygra MKS Kluczbork lub Znicz Pruszków, to Wisła spadnie do III ligi. Z kolei Radomiak zapewni sobie grę w barażach, jeżeli wygra swój mecz, a Garbarnia Kraków przegra z Wartą Poznań.


Bilety można kupować jeszcze dziś w przedsprzedaży w Zielonej Wyspie do godziny 20:00, a także w kasach stadionowych do godziny 19:00. Natomiast w dniu meczu wejściówki będą dostępne w kasach stadionowych od godziny 14:00.

Radomiak Radom – Wisła Puławy, sobota 17:00, stadion MOSiR