Łukasz Pietroń został nowym zawodnikiem Radomiaka. 29-letni pomocnik w zeszłym sezonie reprezentował GKS Bełchatów, w którym na boiskach II ligi wystąpił w 26 spotkaniach i zdobył 5 bramek.

Nowy nabytek Radomiaka jest zawodnikiem bardzo uniwersalnym. Jego nominalna pozycja to środkowy pomocnik, ale może także występować na bokach pomocy i obrony. Jest też zawodnikiem bardzo bramkostrzelnym – w ostatnich czterech sezonach, grając w barwach Olimpii Elbląg i GKS Bełchatów zdobył łącznie 50 bramek na szczeblu II i III ligi. Został też królem strzelców II ligi w sezonie 2016/2017, dzięki 16 trafieniom.

– W przeszłości Łukasz grał w wielu klubach i zdobywał wiele bramek. Na jego skuteczność i dobre statystyki bardzo liczymy – mówi trener Dariusz Banasik.

W przeszłości Pietroń był także zawodnikiem Bytovii Bytów, Gryfa Wejherowo, Jezioraka Iława, Kotwicy Kołobrzeg, Orkanu Rumia, Rodło Kwidzyń i Lechii Gdańsk. W poniedziałek po raz pierwszy zawodnik wziął udział w treningu z zespołem Radomiaka.

– Jestem zadowolony, że podpisałem kontrakt z Radomiakiem. Mam nadzieję, że współpraca dla obu stron będzie korzystna – podkreśla nowy zawodnik Zielonych.

Łukasz, witamy w Radomiaku!