Kolejnych dwóch piłkarzy zasiliło szeregi wejherowskiego Gryfa. Nowymi zawodnikami żółto-czarnych zostali Dawid Rogalski i Kamil Włodyka. Z klubem natomiast nie przedłużyli kontraktów: Michał Ciarkowski, Radosław Regliński i Przemysław Kamiński.

Dawid Rogalski poprzedni sezon spędził w pierwszoligowym GKS-ie Tychy. 21-letni napastnik w wyjściowej jedenastce wystąpił tylko raz w meczu Pucharu Polski. Większość swoich meczów rozegrał w czwartoligowych rezerwach. Do żółto-czarnych przeszedł na zasadzie rocznego wypożyczenia z możliwością powrotu zawodnika po rundzie jesiennej.

Kamil Włodyka przeszedł do Gryfa na zasadzie transferu definitywnego z drugoligowego Znicza Pruszków. 23-letni pomocnik w poprzednim sezonie wystąpił w 24 meczach (23 w II lidze, 1 w Pucharze Polski), w których zdobył 2 bramki. W przeszłości przez kilka sezonów reprezentował barwy Ruchu ChorzówW Ekstraklasie rozegrał łącznie 37 spotkań.

Kontrakt z żółto-czarnymi przedłużył także Fabian Kątny. 17-letni wychowanek Gryfa zdążył już nawet zadebiutować w pierwszym zespole – w meczu 34 kolejki II ligi przeciwko Błękitnym Stargard Gdański zagrał kilka ostatnich minut.

Z kolei z żółto-czarnymi pożegnali się: Michał CiarkowskiRadosław Regliński i Przemysław Kamiński.

Michał Ciarkowski wzmocnił Gryfa w rundzie wiosennej, przechodząc w zimowym okienku transferowym z drugoligowego GKS-u Bełchatów. 29-letni pomocnik wystąpił w 12 meczach, w których strzelił 3 bramki.

Radosław Regliński w sezonie 2017/18 wystąpił w 13 spotkaniach w II lidze. 21-letni pomocnik wszystkie występy odnotował jesienią, gdyż po odejściu Piotra Rzepki, nie znalazł uznania w oczach trenera Gryfa Jarosława Kotasa.

Przemysław Kamiński występował w Gryfie od rundy wiosennej sezonu 2016/17, kiedy to przeszedł z Concordii Elbląg. W minionym sezonie 22-letni obrońca wystąpił w 22 meczach (w tym 2 w Pucharze Polski) i dwa razy został ukarany czerwoną kartką.

Przyszli do Gryfa Wejherowa:
Robert Chwastek (pomocnik, GKS Bełchatów), Paweł Ewertowski (pomocnik, Sokół Ostróda),Dawid Rogalski(napastnik, GKS Tychy), Kamil Włodyka (pomocnik, Znicz Pruszków)

Odeszli z Gryfa Wejherowo:
Michał Ciarkowski (pomocnik) Mikołaj Gabor (pomocnik, Olimpia Grudziądz), Przemysław Kamiński (obrońca), Rafał Maciejewski (pomocnik), Łukasz Nadolski (obrońca, Siarka Tarnobrzeg), Piotr Okuniewicz (napastnik, ROW 1964 Rybnik), Radosław Regliński (pomocnik), Jan Sobociński (obrońca, ŁKS Łódź), Paweł Wojowski (pomocnik, ŁKS Łódź)