W najbliższej ligowej kolejce podopieczni trenera Łukasza Surmy podejmą przed własną publicznością Stal Rzeszów. Początek meczu w sobotę o godzinie 17:00.

Choć „Biało-Niebiescy” to zespół bez wielkiego doświadczenia na poziomie drugiej ligi to beniaminek z Rzeszowa zanotował udany start sezonu. Sobotni rywale Garbarni w dwóch pierwszych meczach zgarnęli komplet oczek i w bardzo dobrych nastrojach udadzą się w podróż do Krakowa. Na inauguracje rozgrywek „Stalowcy” pokonali przy ulicy Hetmańskiej 69 Pogoń Siedlce 3:2, natomiast w kolejnym meczu uporali się z Legionovią 3:1. Najskuteczniejszym zawodnikiem w talii trenera Janusza Niedźwiedzia jest Artur Pląskowski, który dwukrotnie wpisał się na listę strzelców.

Historia spotkań „Brązowych” z rzeszowianami sięga 1957 roku. Sobotni pojedynek będzie 33. meczem pomiędzy obiema ekipami. Korzystniejszy bilans tych starć mają przyjezdni, którzy triumfowali dwunastokrotnie. Ostatnia bezpośrednia konfrontacja miała miejsce w sezonie 2016/2017 i wówczas Garbarnia wygrała 2:1, tym samym wyprzedzając Motor Lublin i awansując do drugiej ligi.

Podopieczni trenera Łukasza Surmy mają za sobą udaną wyprawę do Częstochowy, gdzie pokonali tamtejszą Skrę 3:1. „Garbarze” będą chcieli utrzymać dobrą formę, i w sobotę powalczą o pełną pulę.

Bilety na sobotni pojedynek będzie można kupować na półtorej godziny przed meczem, w kasie biletowej zlokalizowanej przy bramie numer 1, od strony ulicy Konopnickiej. Bilet normalny – 15 zł, bilet ulgowy 10 zł. 

Osoby, które nie mogą obejrzeć pojedynku pomiędzy Garbarnią, a Stalą Rzeszów z perspektywy trybun, zachęcamy do skorzystania z transmisji meczu w systemie PPV, pod poniższym linkiem bit.ly/2YSTr94

3. kolejka 2 Ligi Polskiej
Sobota, 10 sierpnia, godz. 17:00, Kraków, ul. Rydlówka 23
Garbarnia Kraków – Stal Rzeszów

Fot. WajdaFoto

źródło: http://garbarnia.krakow.pl