Toruński Klub Piłkarski informuje, że w wolnej sprzedaży, do dyspozycji kibiców, pozostały już tylko 954 bilety na mecz Elana – Widzew. Po wejściówki zapraszamy m.in. w piątek. Będzie to możliwe w godzinach 9-16 w biurze klubu przy ul. 63. Pułku Piechoty 11/13 oraz w godzinach 17-19 w kasach biletowych przy ul. Bema. Przypominamy, że do meczu zostało niewiele ponad tydzień. Spotkanie odbędzie się 6 października o godzinie 13.

Cały czas prowadzimy sprzedaż emisji akcji TKP Elany. Wystarczy wejść na stronę www.zainwestujwelane.pl i dokonać wyboru swojego pakietu. Warto rozważyć ten zakup i wesprzeć toruński klub w ostatnich dniach pierwszego etapu emisji. Do tej pory udało się uzyskać wsparcie w kwocie 170 100 zł Pamiętajmy, że gwarancją powodzenia udostępnienia dla inwestorów akcji, jest uzyskanie progu 350 000 zł. Czasu do końca zostało zatem niewiele. Tylko dzięki wsparciu kibiców możemy osiągnać wspólny sukces.

Wszystkich fanów zapraszamy także na najbliższy pojedynek z Pogonią Siedlce, który już w niedzielę od godziny 13 na stadionie przy Bema.