Kolejny odcinek wspólnej produkcji klubu i Telewizji Polskiej wyemitowany zostanie na antenie TVP3 w poniedziałek 18 listopada o godzinie 19:45.

Najnowsza odsłona „Czasu na Widzew”, będącego koprodukcją Widzewa i TVP3 Łódź, poświęcona będzie nie tylko bieżącej sytuacji sportowej pierwszej drużyny, która w ostatnich dwóch meczach ligowych zaaplikowała rywalom łącznie dziesięć bramek. Ważnym jej punktem będzie tym razem reportaż dotyczący plebiscytu na Turystyczną Ikonę Łodzi, który głosami mieszkańców wygrał Stadion Widzewa. Przed piątkowym spotkaniem z Gryfem Wejherowo przedstawiciele Urzędu Miasta Łodzi przekazali na ręce prezes Widzewa Łódź Martyny Pajączek symboliczną nagrodę potwierdzającą zwycięstwo Serca Łodzi w organizowanym przez magistrat głosowaniu.

Sprawdźcie, co jeszcze ciekawego działo się ostatnio w klubie. Program prowadzony przez Marcina Tarocińskiego i Macieja Wenerskiego wyemitowany zostanie na antenie TVP3 Łódź w poniedziałek 18 listopada o godzinie 19:45. Zachęcamy do oglądania. Nadchodzi „Czas na Widzew”!

 źródło: https://widzew.com/