O nastawieniu przed meczem z Lechem II Poznań

– Nastawienie jest bojowe. Razem z drużyną optymistycznie podchodzimy do nadchodzących spotkań. Pojedziemy do Wronek i już od pierwszego meczu złapać te trzy punkty i rytm wygrywania. Od pierwszego meczu chcemy robić swoje i iść po swoje.

O okresie przygotowawczym

— Nie jest na pewno tak, że jesteśmy zupełnie zadowoleni z każdego sparingu. Zawsze mogło być lepiej. Były różne etapy przygotowań. Mieliśmy obóz, ciężkie treningi, przez co ciężko było zagrać na sto procent swoich możliwości w tych meczach. Ale tak to już się rozkłada w tych okresach przygotowawczych. Niemniej jednak jesteśmy przekonani, że wykonaliśmy dobrą robotę i to na pewno w lidze zaprocentuję. Same sparingi natomiast na pewno dały jakiś pogląd trenerowi na drużynę.

O trenerze Danielu Myśliwcu

— Trener to bardzo pozytywny człowiek i profesjonalista, co już było widać od pierwszych dni w klubie. Fajna osoba jako trener, ale przede wszystkim człowiek. Otwarta, sympatyczna i bardzo w porządku osoba, więc jestem zbudowany i optymistycznie podchodzę do naszej współpracy.

O awansie

— Trzeba zacisnąć zęby i robić swoje. Zeszły sezon pokazał, że nawet jak byliśmy w pewnym momencie w nie najlepszej dla nas sytuacji to potrafiliśmy złamać taką serię i mało brakowało abyśmy awansowali, także wierzymy na pewno na co nas stać i o ten awans zawalczymy. Jeśli nie bezpośrednio to poprzez baraże.