Krótka przerwa i gramy dalej! Przed nami 23. kolejka eWinner 2 Ligi. Niestety nie odbędzie się spotkanie pomiędzy Skrą i Motorem nie odbędzie się, ze względu na kwarantannę, jaką muszą odbyć zawodnicy Motoru. W sobotę czeka na nas jednak prawdziwy hit.

Stal Rzeszów – Znicz Pruszków (21 marca, niedziela, 13:00)

8 kolejnych spotkań z rzędu nie był w stanie wygrać Znicz Pruszków, przy czym zespół z Pruszkowa tracił średnio aż 2.25 bramki na mecz. W sumie 1 punkt na 24 możliwe zdobyli w tym okresie pruszkowianie. Poprzednie spotkanie padło łupem Stali, a Znicz nie była w stanie zdobyć gola.

Wigry Suwałki – Garbarnia Kraków (21 marca, niedziela, 13:00)

W ostatnich spotkaniach między oboma drużynami Wigry nie przegrywały z Garbarnią. Na swoim boisku jednak suwałczanie nie wygrali już od 5. poprzednich spotkań. Krakowianie na wyjazdach nie radzą sobie jednak najlepiej, ani razy nie prowadzili po pierwszych 45. minutach. Będzie to zatem idealna okazja dla Wigier na odmianę słabszej formy. Co ciekawe, aż 75% meczów Garbarnii nie przynosiło więcej, niż 3. bramek.

Chojniczanka Chojnice – Olimpia Elbląg (21 marca, niedziela, 15:00)

Na własnym boisku Chojniczanka nie dość, że nie przegrała jeszcze meczu, to nie przegrała jeszcze nawet ani jednej połowy. Ponad 4 razy częściej strzelają w Chojnicach piłkarze gospodarzy, niż wpuszczają bramki. W 44% przypadków elblążanie schodzili na przerwę przegrywając, licząc tylko mecze wyjazdowe, dlatego do przerwy powinniśmy się spodziewać dominacji gospodarzy.

GKS Katowice – Górnik Polkowice (21 marca, niedziela, 19:30)

Mecz na szczycie i prawdziwy hit eWinner 2. Ligi. Jeśli chodzi o mecze bezpośrednie, to katowiczanie strzelali gola w 7. poprzednich starciach przeciwko Górnikowi. W niedzielę może być podobnie, ponieważ katowiczanie strzelają średnio 2.05 gola na mecz, a 2.2 co starcie domowe.

Hutnik Kraków – Pogoń Siedlce (21 marca, niedziela, 15:00)

W pierwszych połowach Hutnik strzela rzadko, średnio 0.33 bramki na mecz. Na własnym boisku krakowianie strzelają jednak zdecydowanie więcej, 1.67 gola w każdym spotkaniu. Jeśli chodzi o wyjazdy, to siedlczanie groźni są w drugich połowach – w tym sezonie drugą odsłonę przegrali tylko raz, na 9. spotkań.