O debiucie w pierwszej drużynie

— Bardzo się cieszę, że miałem możliwość wejścia na boisko i to jest dla mnie najważniejsze. Okoliczności mogły być lepsze, ale niestety tak nie było. Trener dał mi jasne zadanie, żebym zaprezentował się na boisku, jak najlepiej potrafię.

O spotkaniu z Pogonią Siedlce

— Pierwsza połowa była moim zdaniem dość wyrównana. Stworzyliśmy kilka sytuacji, ale niestety zabrakło szczęścia. W drugiej połowie bardzo chcieliśmy strzelić bramkę i to chyba spowodowało, że zabrakło koncentracji, a Pogoń zdołała to wykorzystać.

O współpracy ze sztabem trenerskim pierwszej drużyny

— Współpraca z kadrą trenerską układa mi się bardzo dobrze. Dużo rozmawiamy, zawsze dzielą się cennymi wskazówkami. Czuje, że dzięki temu rozwijam się sportowo i mam dzięki temu większą pewność siebie. Kiedy wchodziłem na początku do pierwszej drużyny, byłem trochę onieśmielony i też bardzo dużo uwagi przywiązywałem na treningach, by nie popełniać błędów. Z czasem czułem się swobodniej. Mogę także liczyć na rady starszych kolegów z drużyny.

O najbliższym meczu ze Skrą Częstochowa

— Czasu na przygotowanie do tego meczu nie było zbyt dużo. Wziąłem udział w dwóch treningach z zespołem i jadę do Częstochowy. Musimy zapomnieć o poprzednim spotkaniu, spiąć się i wrócić z trzema punktami. Drużyna na pewno będzie nastawiona bojowo i da z siebie wszystko.