W imieniu całej „Niebieskiej Rodziny” Ruch Chorzów pragnie podziękować włodarzom KKS 1925 Kalisz za przyjęcie podczas sobotniego meczu.

Spotkanie 8. kolejki eWinner II ligi obejrzało na kaliskim stadionie 4080 widzów. Wypełnione zostały wszystkie dostępne na to starcie miejsca. To rekord tego obiektu! W tej liczbie znalazła się ponad dwuipółtysięczna grupa kibiców chorzowskieo Ruchu, która wspierała swoją drużynę głośnym dopingiem nie tylko przez 90 minut, ale także na przedmeczowej rozgrzewce i długo po końcowym gwizdku.

W imieniu całej chorzowskiej społeczności dziękujemy szefostwu KKS 1925 Kalisz oraz jego Kibicom za umożliwienie pojawienia się na trybunach tak licznej grupy fanów „Niebieskich”. Otwartość gospodarzy i chęć udzielenia pomocy w każdym aspekcie, są godne pochwały i wymagają odwzajemnienia się tym samym podczas marcowego rewanżu przy Cichej 6.

Klub raz jeszcze dziękuje także kibicom Ruchu za stworzenie niesamowitej atmosfery. Dzięki wspaniałemu dopingowi udało się wywalczyć w Kaliszu, po bardzo ciężkim meczu, cenne trzy punkty. Zrobiliśmy to razem – w dwunastu!

źródło: ruchchorzow.com.pl