Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka jest świetną okazją do wyjątkowych przeżyć i tak właśnie się stało w poniedziałkowe przedpołudnie przy Sportowej. Wielką frajdę miały okazję przeżyć tego dnia pięciolatki z Przedszkola Samorządowego nr 6 im. Marii Kownackiej w Bełchatowie, które odwiedziły Stadion Miejski.

Specjalnie dla tej grupy zarówno GKS „Bełchatów” S.A. jak i Fundacja Akademia GKS Bełchatów przygotowały atrakcje, dzięki którym z pewnością wizyta pozostanie na długo w pamięci przedszkolaków.

Najpierw dzieci zwiedziły najważniejsze miejsca w siedzibie klubu, w tym szatnię pierwszej drużyny a na ich często niecodzienne pytania odpowiadali trenerzy Patryk Rachwał i Łukasz Sapela. Następnie odbyła się lekcja dopingu rodem z Sektora Rodzinnego a po słodkim posiłku nasi goście udali się do trybuny północnej, gdzie trenerzy Akademii przeprowadzili urozmaicone zajęcia na macie.

Na koniec spotkania przedszkolaki otrzymały liczne pamiątki przekazane przez Klub, Akademię oraz ośrodek Kibice Razem GKS Bełchatów.

Wierzymy, że dzięki tej wizycie za niedługi czas dzieci wrócą na stadion jako kibice a część dołączy do największej Akademii w regionie!

Fot. Kamil Haładaj