W ostatnim meczu sezonu przed własną publicznością Garbarnia Kraków zmierzy się z Wigrami Suwałki. Pojedynek odbędzie się w niedzielę 15 maja o godzinie 17:00 i będzie połączony z Rodzinnym Piknikiem, dlatego na klubowe obiekty zapraszamy już od godziny 15:00. Wstęp na wydarzenie jest darmowy.

Wigry Suwałki przed zakończeniem sezonu zapewniły sobie udział w barażach o Fortuna 1 Ligę. Podopieczni trenera Grzegorza Mokrego za wszelką cenę będą chcieli poprawić swoją sytuację w tabeli i awansować na czwarte miejsce, które pozwoli rozegrać mecz barażowy w roli gospodarze. To nie będzie takie łatwe, bowiem Wigry z 54. punktami plasują się na piątej pozycji, natomiast znajdujący się lokatę wyżej Motor Lublin ma cztery oczka przewagi.

Suwałczanie w ostatnich tygodniach notowali bardzo dobre wyniki, czego efektem było pięć zwycięstw na sześć rozegranych ostatnio spotkań. Wigry zainkasowały komplety punktów w starciach ze Śląskiem II Wrocław, Hutnikiem Kraków, Motorem Lublin, Lechem II Poznań, natomiast rywalizacja z GKS-em Bełchatów została zweryfikowana jako walkower, na korzyść najbliższych rywali Garbarni. Wyjątkiem w trakcie zwycięskiej passy była porażka z Pogonią Siedlce, która po zaciętym pojedynku wygrała 3:2.

Garbarnia w niedzielne popołudnie będzie chciała przełamać niekorzystną passę w meczach z Wigrami. W ostatnich trzech spotkaniach pełną pulę zgarnęli zawodnicy z Suwałk, a jedyną bramkę dla „Brązowych” w tych rywalizacjach zdobył Kamil Kuczak. Miało to miejsce 19 wrześnie 2020, gdy goście zwyciężyli przy Rydlówce 3:1.

Niedzielny pojedynek Garbarni Kraków z Wigrami Suwałki będzie połączony z Rodzinnym Piknikiem. Zapraszamy wszystkich na nasze obiekty już od godziny 15:00. Wstęp darmowy! Więcej informacji TUTAJ.

33. kolejka eWinner 2. liga
Garbarnia Kraków – Wigry Suwałki
Niedziela, 15 maja 2022, godz. 17:00, Kraków, ul. Rydlówka 23