W sobotnie popołudnie podopieczni trenera Macieja Musiała rozegrają kolejną grę kontrolną. O godzinie 14:00 w Woli Chorzelowskiej zmierzą się z beniaminkiem Fortuna 1 Ligi – Stalą Rzeszów.

Podopieczni trenera Daniela Myśliwca w sobotę mają napięty harmonogram, bowiem o godzinie 10:30 zmierzą się z ŁKS-em Łódź, natomiast 3,5 godziny później przystąpią do rywalizacji z „Brązowymi”. Stal Rzeszów po zakończeniu poprzedniego sezonu i awansie na zaplecze PKO BP Ekstraklasy pożegnała się z kilkoma zawodnikami. W barwach rzeszowian nie wystąpią już: Błażej Szczepanek, Mariusz Sławek, Krystian Stępniowski, Bartosz Snopczyński oraz Rafał Maciejewski. Na tę chwilę drużyna Stali nie pozyskała ani jednego zawodnika, lecz działacze klubu z Rzeszowa przedłużyli umowę z Marcelem Kotwicą.

W poprzednim sezonie Garbarnia Kraków dwukrotnie rywalizowała w rozgrywkach eWinner 2. ligi ze Stalą, lecz „Brązowi” nie mają pozytywnych wspomnień z tych potyczek. W 1. kolejce w meczu wyjazdowym krakowianie ulegli rywalom 1:5, natomiast na wiosnę przy ul. Rydlówka 23 trafienia Patryka Małeckiego i Krzysztofa Danielewicza zapewniły Stali trzy punkty.

Stal Rzeszów – Garbarnia Kraków 
Sobota, 25 czerwca 2022, godz. 14:00, Wola Chorzelowska