Kotwica Kołobrzeg i KKS Kalisz – te dwie ekipy, jak dotąd, nie doznały jeszcze porażki w obecnym sezonie eWinner 2. ligi. Czy podopiecznym Bartosza Tarachulskiego uda się utrzymać tę passę także w najbliższą niedzielę? Na wyjeździe kakaesiacy zmierzą się ze spadkowiczem z Fortuna 1. ligi, GKS-em Jastrzębie. Początek rywalizacji o 17:30. Kup subskrypcję na platformie WP Pilot i zobacz starcie “Trójkolorowych”.

Jeszcze w poprzednim sezonie “Jastrzębianie” grali na zapleczu PKO Ekstraklasy. W ostatecznym rozrachunku GKS zajął jednak w tabeli ostatnie miejsce, które skutkowało spadkiem na najniższy, centralny szczebel rozgrywkowy. Nową kampanię podopieczni 46-letniego trenera Grzegorza Kurdziela rozpoczęli od 2 zwycięstw (1:0 z Wisłą Puławy oraz 2:1 z Motorem Lublin), 2 remisów (0:0 z Hutnikiem Kraków oraz 0:0 z Siarką Tarnobrzeg) i 1 porażki (0:2 z Górnikiem Polkowice). Duma Kalisza, w zestawieniu, znajduje się o 3 lokaty wyżej. Z dwiema bramkami na koncie, obecnie najskuteczniejszym zawodnikiem GKS-u Jastrzębie jest 22-letni napastnik Daniel Stanclik, związany w sezonie 2019/20 z kaliskim zespołem.

Wyjazdowa rywalizacja 6. kolejki eWinner 2. ligi, przeciwko GKS-owi Jastrzębie, już w niedzielę 14 sierpnia o godzinie 17:30, na Stadionie Miejskim przy ul. Harcerskiej 14B w Jastrzębiu-Zdroju. Kup subskrypcję na platformie WP Pilot i zobacz starcie “Trójkolorowych”.