W związku z wieloma prośbami naszych kibiców o zmianę terminu najbliższego domowego meczu z Garbarnią Kraków, mającego się odbyć w środę 5 października godz. 15:00 informujemy, że po konsultacjach z PZPN, Klub MKP Kotwica Kołobrzeg podjął decyzję o zmianie terminu i godziny meczu na wtorek 4 października na godz. 18:00 i po raz pierwszy w tym sezonie zawody rozegrane zostaną przy sztucznym świetle.

Z uwagi na duże koszty prądu, cena pojedynku przy światłach jest bardzo wysoka, ale gramy przecież dla naszych kibiców, więc podjęliśmy decyzję o zmianie terminu” – mówi Adam Dzik, prezes Kotwicy.

Pierwotnym terminem spotkania 12. kolejki eWinner 2.Ligi pomiędzy zespołami Kotwica Kołobrzeg – Grabarnia Kraków była sobota 24 września.

Z uwagi na powołanie 1 (jednego) młodzieżowego zawodnika krakowian Karola Dziedzica do kadry U-18 Garbarnia Kraków zwróciła się do Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN z wnioskiem o przełożenie spotkania.

Klub skorzystał z takiej możliwości, powołując się na artykuł 18. regulaminu rozgrywek. Prośba została rozpatrzona pozytywnie, a nowy termin rozegrania meczu PZPN wyznaczył na środę 5 października.
Następnie po konsultacjach z PZPN – wyznaczono kolejny termin meczu na wtorek 4 października godz. 18:00

Ten przepis jest absurdalny. Powołanie do reprezentacji tylko jednego zawodnika klubu nie powinno stanowić destrukcji rozgrywek i możliwości przekładania terminu meczu” – mówi Łukasz Bednarek, dyrektor Kotwy.

Ostatecznie mecz Kotwica – Grabarnia odbędzie się we wtorek 4 października o godz. 18:00.

Bilety można już nabywać online – https://bilety.kotwicakolobrzeg.com

oraz w kasach stadionowych od najbliższego poniedziałku w godz. 10:00 – 15:30