II liga 2018/2019
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Widzew Łódź 23 44 12 8 3 38-19 7 5 0 22-7 5 3 3 16-12 1 3 1 0 0 1-0
2.  Radomiak Radom 24 44 13 5 6 53-20 10 1 1 35-7 3 4 5 18-13 1 0 0 0 1 0-1
3.  GKS Bełchatów 24 40 11 9 4 27-14 8 3 1 20-7 3 6 3 7-7 3 4 1 1 1 2-2
4.  Olimpia Grudziądz 24 40 12 4 8 46-34 7 2 3 24-13 5 2 5 22-21 3 4 1 1 1 4-4
5.  Elana Toruń 24 40 10 10 4 34-21 6 4 2 21-10 4 6 2 13-11 2 2 0 2 0 2-2
6.  Górnik Łęczna 24 38 10 8 6 38-36 7 4 1 25-14 3 4 5 13-22
7.  Stal Stalowa Wola 24 37 11 4 9 37-33 8 3 1 26-12 3 1 8 11-21
8.  Resovia 23 33 9 6 8 30-32 4 6 1 14-9 5 0 7 16-23
9.  Skra Częstochowa 24 32 9 5 10 19-31 7 3 2 12-9 2 2 8 7-22
10.  Znicz Pruszków 24 31 8 7 9 35-43 5 2 5 14-17 3 5 4 21-26
11.  Pogoń Siedlce 24 30 8 6 10 36-33 6 1 5 23-14 2 5 5 13-19
12.  Błękitni Stargard 24 27 8 3 13 29-42 5 3 4 19-19 3 0 9 10-23 2 3 1 0 1 4-3
13.  Gryf Wejherowo 24 27 7 6 11 32-42 5 3 4 17-13 2 3 7 15-29 2 3 1 0 1 3-4
14.  Ruch Chorzów 24 26 6 8 10 28-30 5 4 3 21-14 1 4 7 7-16
15.  Rozwój Katowice 24 25 6 7 11 29-38 4 3 5 18-19 2 4 6 11-19
16.  ROW 1964 Rybnik 23 22 4 10 9 19-29 3 5 4 12-14 1 5 5 7-15 1 3 1 0 0 2-0
17.  Siarka Tarnobrzeg 23 22 6 4 13 19-39 4 2 5 10-13 2 2 8 9-26 1 0 0 0 1 0-2
18.  Olimpia Elbląg 22 21 5 6 11 17-30 3 4 4 10-12 2 2 7 7-18
 GKS Bełchatów został ukarany odjęciem dwóch punktów za zaległości finansowe.
 1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18 
 1  Widzew Łódź 0-0 3-0 0-0 2-1 2-0 1-1 4-2 3-1 1-1 1-1 4-0 1-0
 2  Radomiak Radom 0-1 1-1 4-2 5-1 5-0 1-0 4-0 3-2 3-0 2-0 2-0 5-0
 3  GKS Bełchatów 2-2 2-1 0-0 2-0 1-2 3-0 1-1 3-0 1-0 2-1 1-0 2-0
 4  Olimpia Grudziądz 3-2 1-0 1-0 3-4 4-0 1-1 2-0 3-1 1-2 0-0 2-3 3-0
 5  Elana Toruń 0-0 2-1 2-2 2-0 2-1 0-1 5-1 3-0 0-2 0-0 2-2 3-0
 6  Górnik Łęczna 1-1 1-3 1-1 2-0 1-0 2-1 2-2 2-1 5-1 2-2 4-1 2-1
 7  Stal Stalowa Wola 3-0 0-0 4-2 1-0 2-1 0-2 4-2 4-2 2-2 4-0 1-1 1-0
 8  Resovia 1-1 0-0 0-0 2-2 1-0 2-2 1-3 1-0 1-1 3-0 2-0
 9  Skra Częstochowa 0-0 1-0 0-4 1-2 0-0 3-2 1-0 1-0 2-0 0-0 1-0 2-1
 10  Znicz Pruszków 1-0 3-2 1-0 0-2 0-2 0-2 2-1 0-2 1-2 3-1 2-2 1-1
 11  Pogoń Siedlce 0-1 0-0 3-1 4-0 5-1 1-3 0-1 0-3 7-2 1-0 2-1 0-1
 12  Błękitni Stargard 0-6 1-2 1-2 0-2 1-0 3-2 3-0 4-1 3-1 1-1 1-1 1-1
 13  Gryf Wejherowo 1-2 0-1 3-1 2-2 1-0 0-1 5-2 1-1 2-0 1-0 1-1 0-2
 14  Ruch Chorzów 1-3 0-2 2-2 1-2 1-1 5-1 4-0 1-1 2-1 1-1 2-0 1-0
 15  Rozwój Katowice 0-4 1-0 1-2 0-0 1-2 1-1 1-3 2-2 3-1 2-1 0-3 6-0
 16  ROW 1964 Rybnik 2-2 2-2 1-1 0-1 1-2 0-1 2-1 1-1 1-0 1-1 1-0 0-2
 17  Siarka Tarnobrzeg 0-2 0-1 1-0 2-2 0-3 3-0 2-2 0-1 1-0 1-0 0-2
 18  Olimpia Elbląg 2-1 0-1 2-2 3-2 1-0 1-1 0-1 0-0 1-2 0-0 0-2

źródło: http://www.90minut.pl