Kolejka 1 – 21-22 lipca
Gryf Wejherowo Górnik Łęczna 21 lipca, 17:00
ROW 1964 Rybnik Stal Stalowa Wola 20 lipca, 18:00
Resovia Znicz Pruszków 21 lipca, 17:30
na Stadionie Miejskim
Elana Toruń Rozwój Katowice 22 lipca, 15:00
Widzew Łódź Olimpia Elbląg 21 lipca, 19:10
Błękitni Stargard Olimpia Grudziądz 21 lipca, 16:00
Pogoń Siedlce GKS Bełchatów 21 lipca, 17:00
Siarka Tarnobrzeg Ruch Chorzów 21 lipca, 17:00
Radomiak Radom Skra Częstochowa 21 lipca, 18:00
 Kolejka 2 – 28-29 lipca
Górnik Łęczna Skra Częstochowa 28 lipca, 20:00
Ruch Chorzów Radomiak Radom 28 lipca, 18:00
GKS Bełchatów Siarka Tarnobrzeg 28 lipca, 19:00
Olimpia Grudziądz Pogoń Siedlce 28 lipca, 18:00
Olimpia Elbląg Błękitni Stargard 29 lipca, 18:00
Rozwój Katowice Widzew Łódź 28 lipca, 17:00
Znicz Pruszków Elana Toruń
Stal Stalowa Wola Resovia 28 lipca, 17:00
Gryf Wejherowo ROW 1964 Rybnik 28 lipca, 17:00
Kolejka 3 – 4-5 sierpnia
ROW 1964 Rybnik Górnik Łęczna 3 sierpnia, 18:00
Resovia Gryf Wejherowo 4 sierpnia, 17:00
na Stadionie Miejskim
Elana Toruń Stal Stalowa Wola 4 sierpnia, 17:00
Widzew Łódź Znicz Pruszków 4 sierpnia, 19:10
Błękitni Stargard Rozwój Katowice 4 sierpnia, 16:00
Pogoń Siedlce Olimpia Elbląg 4 sierpnia, 17:00
Siarka Tarnobrzeg Olimpia Grudziądz 4 sierpnia, 17:00
Radomiak Radom GKS Bełchatów 4 sierpnia, 18:00
Ruch Chorzów Skra Częstochowa
 Kolejka 4 – 11-12 sierpnia
Górnik Łęczna Ruch Chorzów 11 sierpnia, 20:00
GKS Bełchatów Skra Częstochowa 11 sierpnia, 19:00
Olimpia Grudziądz Radomiak Radom
Olimpia Elbląg Siarka Tarnobrzeg 12 sierpnia, 19:45
Rozwój Katowice Pogoń Siedlce 11 sierpnia, 17:00
Znicz Pruszków Błękitni Stargard
Stal Stalowa Wola Widzew Łódź 11 sierpnia, 17:00
Gryf Wejherowo Elana Toruń 12 sierpnia, 16:00
ROW 1964 Rybnik Resovia 11 sierpnia, 17:00
 Kolejka 5 – 18-19 sierpnia
Resovia Górnik Łęczna 18 sierpnia, 12:00
na Stadionie Miejskim
Elana Toruń ROW 1964 Rybnik 18 sierpnia, 17:00
Widzew Łódź Gryf Wejherowo 18 sierpnia, 19:10
Błękitni Stargard Stal Stalowa Wola 18 sierpnia, 16:00
Pogoń Siedlce Znicz Pruszków 18 sierpnia, 17:00
Siarka Tarnobrzeg Rozwój Katowice 18 sierpnia, 17:00
Radomiak Radom Olimpia Elbląg 18 sierpnia, 18:00
Skra Częstochowa Olimpia Grudziądz
Ruch Chorzów GKS Bełchatów
 Kolejka 6 – 22 sierpnia
Górnik Łęczna GKS Bełchatów 22 sierpnia, 18:00
Olimpia Grudziądz Ruch Chorzów
Olimpia Elbląg Skra Częstochowa 22 sierpnia, 19:45
Rozwój Katowice Radomiak Radom 22 sierpnia, 17:00
Znicz Pruszków Siarka Tarnobrzeg
Stal Stalowa Wola Pogoń Siedlce 22 sierpnia, 17:00
Gryf Wejherowo Błękitni Stargard 22 sierpnia, 18:00
ROW 1964 Rybnik Widzew Łódź 22 sierpnia, 17:00
Resovia Elana Toruń 22 sierpnia, 17:00
na Stadionie Miejskim
 Kolejka 7 – 25-26 sierpnia
Elana Toruń Górnik Łęczna 26 sierpnia, 15:00
Widzew Łódź Resovia 25 sierpnia, 19:10
Błękitni Stargard ROW 1964 Rybnik 26 sierpnia, 16:00
Pogoń Siedlce Gryf Wejherowo
Siarka Tarnobrzeg Stal Stalowa Wola 25 sierpnia, 17:00
Radomiak Radom Znicz Pruszków 26 sierpnia, 17:00
Skra Częstochowa Rozwój Katowice
Ruch Chorzów Olimpia Elbląg
GKS Bełchatów Olimpia Grudziądz 25 sierpnia, 18:00
 Kolejka 8 – 1-2 września
Górnik Łęczna Olimpia Grudziądz 1 września, 18:00
Olimpia Elbląg GKS Bełchatów 1 września, 19:45
Rozwój Katowice Ruch Chorzów 1 września, 17:00
Znicz Pruszków Skra Częstochowa
Stal Stalowa Wola Radomiak Radom 1 września, 17:00
Gryf Wejherowo Siarka Tarnobrzeg 2 września, 16:00
ROW 1964 Rybnik Pogoń Siedlce 1 września, 17:00
Resovia Błękitni Stargard 1 września, 16:00
na Stadionie Miejskim
Elana Toruń Widzew Łódź 1 września, 16:00
 Kolejka 9 – 8-9 września
Widzew Łódź Górnik Łęczna 8 września, 19:10
Błękitni Stargard Elana Toruń 8 września, 16:00
Pogoń Siedlce Resovia 8 września, 16:00
Siarka Tarnobrzeg ROW 1964 Rybnik 8 września, 16:00
Radomiak Radom Gryf Wejherowo 8 września, 17:00
Skra Częstochowa Stal Stalowa Wola
Ruch Chorzów Znicz Pruszków
GKS Bełchatów Rozwój Katowice 8 września, 18:00
Olimpia Grudziądz Olimpia Elbląg
 Kolejka 10 – 15-16 września
Górnik Łęczna Olimpia Elbląg 15 września, 18:00
Rozwój Katowice Olimpia Grudziądz 16 września, 15:00
Znicz Pruszków GKS Bełchatów
Stal Stalowa Wola Ruch Chorzów 15 września, 16:00
Gryf Wejherowo Skra Częstochowa 16 września, 16:00
ROW 1964 Rybnik Radomiak Radom 15 września, 17:00
Resovia Siarka Tarnobrzeg 15 września, 16:00
na Stadionie Miejskim
Elana Toruń Pogoń Siedlce 15 września, 16:00
Widzew Łódź Błękitni Stargard 15 września, 19:10
 Kolejka 11 – 22-23 września
Błękitni Stargard Górnik Łęczna 22 września, 16:00
Pogoń Siedlce Widzew Łódź 22 września, 18:00
Siarka Tarnobrzeg Elana Toruń 22 września, 16:00
Radomiak Radom Resovia 22 września, 16:00
Skra Częstochowa ROW 1964 Rybnik
Ruch Chorzów Gryf Wejherowo
GKS Bełchatów Stal Stalowa Wola 22 września, 17:00
Olimpia Grudziądz Znicz Pruszków
Olimpia Elbląg Rozwój Katowice 22 września, 19:45
 Kolejka 12 – 29-30 września
Górnik Łęczna Rozwój Katowice 30 września, 18:00
Znicz Pruszków Olimpia Elbląg
Stal Stalowa Wola Olimpia Grudziądz 29 września, 15:00
Gryf Wejherowo GKS Bełchatów 30 września, 14:00
ROW 1964 Rybnik Ruch Chorzów 29 września, 17:00
Resovia Skra Częstochowa 29 września, 15:00
na Stadionie Miejskim
Elana Toruń Radomiak Radom 30 września, 15:00
Widzew Łódź Siarka Tarnobrzeg 29 września, 19:10
Błękitni Stargard Pogoń Siedlce 29 września, 16:00
 Kolejka 13 – 6-7 października
Pogoń Siedlce Górnik Łęczna 6 października, 17:00
Siarka Tarnobrzeg Błękitni Stargard 6 października, 15:00
Radomiak Radom Widzew Łódź 6 października, 15:30
Skra Częstochowa Elana Toruń
Ruch Chorzów Resovia
GKS Bełchatów ROW 1964 Rybnik 6 października, 17:00
Olimpia Grudziądz Gryf Wejherowo
Olimpia Elbląg Stal Stalowa Wola 6 października, 19:45
Rozwój Katowice Znicz Pruszków 6 października, 15:00
 Kolejka 14 – 13-14 października
Górnik Łęczna Znicz Pruszków 13 października, 18:00
Stal Stalowa Wola Rozwój Katowice 13 października, 15:00
Gryf Wejherowo Olimpia Elbląg 14 października, 14:00
ROW 1964 Rybnik Olimpia Grudziądz 13 października, 16:30
Resovia GKS Bełchatów 13 października, 15:00
na Stadionie Miejskim
Elana Toruń Ruch Chorzów 13 października, 15:00
Widzew Łódź Skra Częstochowa 13 października, 19:10
Błękitni Stargard Radomiak Radom 13 października, 15:00
Pogoń Siedlce Siarka Tarnobrzeg 13 października, 15:00
 Kolejka 15 – 20-21 października
Siarka Tarnobrzeg Górnik Łęczna 20 października, 15:00
Radomiak Radom Pogoń Siedlce 20 października, 15:00
Skra Częstochowa Błękitni Stargard
Ruch Chorzów Widzew Łódź
GKS Bełchatów Elana Toruń 20 października, 17:00
Olimpia Grudziądz Resovia
Olimpia Elbląg ROW 1964 Rybnik 20 października, 19:45
Rozwój Katowice Gryf Wejherowo 21 października, 15:00
Znicz Pruszków Stal Stalowa Wola
 Kolejka 16 – 27-28 października
Górnik Łęczna Stal Stalowa Wola 27 października, 18:00
Gryf Wejherowo Znicz Pruszków 28 października, 13:00
ROW 1964 Rybnik Rozwój Katowice 27 października, 16:00
Resovia Olimpia Elbląg 27 października, 14:00
na Stadionie Miejskim
Elana Toruń Olimpia Grudziądz 27 października, 15:00
Widzew Łódź GKS Bełchatów 27 października, 19:10
Błękitni Stargard Ruch Chorzów 27 października, 13:00
Pogoń Siedlce Skra Częstochowa 27 października, 17:00
Siarka Tarnobrzeg Radomiak Radom 27 października, 14:00
 Kolejka 17 – 3-4 listopada
Radomiak Radom Górnik Łęczna 3 listopada, 14:00
Skra Częstochowa Siarka Tarnobrzeg
Ruch Chorzów Pogoń Siedlce
GKS Bełchatów Błękitni Stargard 3 listopada, 17:00
Olimpia Grudziądz Widzew Łódź
Olimpia Elbląg Elana Toruń 3 listopada, 17:00
Rozwój Katowice Resovia 3 listopada, 13:00
Znicz Pruszków ROW 1964 Rybnik
Stal Stalowa Wola Gryf Wejherowo 4 listopada, 13:00
 Kolejka 18 – 10-11 listopada
Górnik Łęczna Gryf Wejherowo 11 listopada, 19:18
Stal Stalowa Wola ROW 1964 Rybnik
Znicz Pruszków Resovia
Rozwój Katowice Elana Toruń
Olimpia Elbląg Widzew Łódź
Olimpia Grudziądz Błękitni Stargard
GKS Bełchatów Pogoń Siedlce 10 listopada, 17:00
Ruch Chorzów Siarka Tarnobrzeg
Skra Częstochowa Radomiak Radom
 Kolejka 19 – 17-18 listopada
Skra Częstochowa Górnik Łęczna
Radomiak Radom Ruch Chorzów 17 listopada, 13:00
Siarka Tarnobrzeg GKS Bełchatów
Pogoń Siedlce Olimpia Grudziądz 17 listopada, 17:00
Błękitni Stargard Olimpia Elbląg
Widzew Łódź Rozwój Katowice 17 listopada, 19:10
Elana Toruń Znicz Pruszków 17 listopada, 13:00
Resovia Stal Stalowa Wola 17 listopada, 13:00
na Stadionie Miejskim
ROW 1964 Rybnik Gryf Wejherowo
 Kolejka 20 – 24-25 listopada
Skra Częstochowa Ruch Chorzów
Górnik Łęczna ROW 1964 Rybnik 25 listopada, 16:00
Gryf Wejherowo Resovia 25 listopada, 13:00
Stal Stalowa Wola Elana Toruń
Znicz Pruszków Widzew Łódź
Rozwój Katowice Błękitni Stargard
Olimpia Elbląg Pogoń Siedlce
Olimpia Grudziądz Siarka Tarnobrzeg
GKS Bełchatów Radomiak Radom 24 listopada, 17:00
 Kolejka 21 – 1-2 grudnia
Ruch Chorzów Górnik Łęczna
Skra Częstochowa GKS Bełchatów
Radomiak Radom Olimpia Grudziądz 1 grudnia, 13:00
Siarka Tarnobrzeg Olimpia Elbląg
Pogoń Siedlce Rozwój Katowice 1 grudnia, 16:00
Błękitni Stargard Znicz Pruszków
Widzew Łódź Stal Stalowa Wola 1 grudnia, 19:10
Elana Toruń Gryf Wejherowo 1 grudnia, 13:00
Resovia ROW 1964 Rybnik 1 grudnia, 12:00
na Stadionie Miejskim
 Kolejka 22 – 2-3 marca
Górnik Łęczna Resovia
ROW 1964 Rybnik Elana Toruń
Gryf Wejherowo Widzew Łódź
Stal Stalowa Wola Błękitni Stargard
Znicz Pruszków Pogoń Siedlce
Rozwój Katowice Siarka Tarnobrzeg
Olimpia Elbląg Radomiak Radom
Olimpia Grudziądz Skra Częstochowa
GKS Bełchatów Ruch Chorzów
 Kolejka 23 – 9-10 marca
GKS Bełchatów Górnik Łęczna
Ruch Chorzów Olimpia Grudziądz
Skra Częstochowa Olimpia Elbląg
Radomiak Radom Rozwój Katowice
Siarka Tarnobrzeg Znicz Pruszków
Pogoń Siedlce Stal Stalowa Wola
Błękitni Stargard Gryf Wejherowo
Widzew Łódź ROW 1964 Rybnik
Elana Toruń Resovia
 Kolejka 24 – 16-17 marca
Górnik Łęczna Elana Toruń
Resovia Widzew Łódź
na Stadionie Miejskim
ROW 1964 Rybnik Błękitni Stargard
Gryf Wejherowo Pogoń Siedlce
Stal Stalowa Wola Siarka Tarnobrzeg
Znicz Pruszków Radomiak Radom
Rozwój Katowice Skra Częstochowa
Olimpia Elbląg Ruch Chorzów
Olimpia Grudziądz GKS Bełchatów
 Kolejka 25 – 23-24 marca
Olimpia Grudziądz Górnik Łęczna
GKS Bełchatów Olimpia Elbląg
Ruch Chorzów Rozwój Katowice
Skra Częstochowa Znicz Pruszków
Radomiak Radom Stal Stalowa Wola
Siarka Tarnobrzeg Gryf Wejherowo
Pogoń Siedlce ROW 1964 Rybnik
Błękitni Stargard Resovia
Widzew Łódź Elana Toruń
 Kolejka 26 – 30-31 marca
Górnik Łęczna Widzew Łódź
Elana Toruń Błękitni Stargard
Resovia Pogoń Siedlce
na Stadionie Miejskim
ROW 1964 Rybnik Siarka Tarnobrzeg
Gryf Wejherowo Radomiak Radom
Stal Stalowa Wola Skra Częstochowa
Znicz Pruszków Ruch Chorzów
Rozwój Katowice GKS Bełchatów
Olimpia Elbląg Olimpia Grudziądz
 Kolejka 27 – 6-7 kwietnia
Olimpia Elbląg Górnik Łęczna
Olimpia Grudziądz Rozwój Katowice
GKS Bełchatów Znicz Pruszków
Ruch Chorzów Stal Stalowa Wola
Skra Częstochowa Gryf Wejherowo
Radomiak Radom ROW 1964 Rybnik
Siarka Tarnobrzeg Resovia
Pogoń Siedlce Elana Toruń
Błękitni Stargard Widzew Łódź
 Kolejka 28 – 13-14 kwietnia
Górnik Łęczna Błękitni Stargard
Widzew Łódź Pogoń Siedlce
Elana Toruń Siarka Tarnobrzeg
Resovia Radomiak Radom
na Stadionie Miejskim
ROW 1964 Rybnik Skra Częstochowa
Gryf Wejherowo Ruch Chorzów
Stal Stalowa Wola GKS Bełchatów
Znicz Pruszków Olimpia Grudziądz
Rozwój Katowice Olimpia Elbląg
 Kolejka 29 – 20-21 kwietnia
Rozwój Katowice Górnik Łęczna
Olimpia Elbląg Znicz Pruszków
Olimpia Grudziądz Stal Stalowa Wola
GKS Bełchatów Gryf Wejherowo
Ruch Chorzów ROW 1964 Rybnik
Skra Częstochowa Resovia
Radomiak Radom Elana Toruń
Siarka Tarnobrzeg Widzew Łódź
Pogoń Siedlce Błękitni Stargard
 Kolejka 30 – 24 kwietnia
Górnik Łęczna Pogoń Siedlce
Błękitni Stargard Siarka Tarnobrzeg
Widzew Łódź Radomiak Radom
Elana Toruń Skra Częstochowa
Resovia Ruch Chorzów
na Stadionie Miejskim
ROW 1964 Rybnik GKS Bełchatów
Gryf Wejherowo Olimpia Grudziądz
Stal Stalowa Wola Olimpia Elbląg
Znicz Pruszków Rozwój Katowice
 Kolejka 31 – 27-28 kwietnia
Znicz Pruszków Górnik Łęczna
Rozwój Katowice Stal Stalowa Wola
Olimpia Elbląg Gryf Wejherowo
Olimpia Grudziądz ROW 1964 Rybnik
GKS Bełchatów Resovia
Ruch Chorzów Elana Toruń
Skra Częstochowa Widzew Łódź
Radomiak Radom Błękitni Stargard
Siarka Tarnobrzeg Pogoń Siedlce
 Kolejka 32 – 4-5 maja
Górnik Łęczna Siarka Tarnobrzeg
Pogoń Siedlce Radomiak Radom
Błękitni Stargard Skra Częstochowa
Widzew Łódź Ruch Chorzów
Elana Toruń GKS Bełchatów
Resovia Olimpia Grudziądz
na Stadionie Miejskim
ROW 1964 Rybnik Olimpia Elbląg
Gryf Wejherowo Rozwój Katowice
Stal Stalowa Wola Znicz Pruszków
 Kolejka 33 – 11-12 maja
Stal Stalowa Wola Górnik Łęczna
Znicz Pruszków Gryf Wejherowo
Rozwój Katowice ROW 1964 Rybnik
Olimpia Elbląg Resovia
Olimpia Grudziądz Elana Toruń
GKS Bełchatów Widzew Łódź
Ruch Chorzów Błękitni Stargard
Skra Częstochowa Pogoń Siedlce
Radomiak Radom Siarka Tarnobrzeg
 Kolejka 34 – 18-19 maja
Górnik Łęczna Radomiak Radom
Siarka Tarnobrzeg Skra Częstochowa
Pogoń Siedlce Ruch Chorzów
Błękitni Stargard GKS Bełchatów
Widzew Łódź Olimpia Grudziądz
Elana Toruń Olimpia Elbląg
Resovia Rozwój Katowice
na Stadionie Miejskim
ROW 1964 Rybnik Znicz Pruszków
Gryf Wejherowo Stal Stalowa Wola

źródło: http://www.90minut.pl/liga/0/liga9939.html