Kolejka 1 – 21-22 lipca
Gryf Wejherowo 2-2 Górnik Łęczna 21 lipca, 17:00 (300)
Adrian Liberacki 3, Krzysztof Wicki 28 (k) – Patryk Szysz 45 (k), Paweł Wojciechowski 84
ROW 1964 Rybnik 0-1 Stal Stalowa Wola 20 lipca, 18:00 (798)
Tomasz Żyliński 61
Resovia 1-3 Znicz Pruszków 21 lipca, 17:30 (1121)
Bartłomiej Buczek 56 – Adrian Małachowski 21, Marcin Bochenek 52, Karol Podliński 76
na Stadionie Miejskim
Elana Toruń 2-2 Rozwój Katowice 22 lipca, 15:00 (965)
Filip Kozłowski 82, Patryk Urbański 84 – Rafał Kuliński 66, Tomasz Wróbel 69 (k)
Widzew Łódź 1-0 Olimpia Elbląg 21 lipca, 19:10 (17 431)
Damian Paszliński 24
Błękitni Stargard 1-2 Olimpia Grudziądz 21 lipca, 16:00 (521)
Mateusz Kwiatkowski 52 – Robert Hirsz 18, Marcin Kaczmarek 59
Pogoń Siedlce 0-0 GKS Bełchatów 21 lipca, 17:00 (1114)
Siarka Tarnobrzeg 1-0 Ruch Chorzów 21 lipca, 17:00 (2783)
Kamil Radulj 64
Radomiak Radom 1-0 Skra Częstochowa 21 lipca, 18:00 (2234)
Damian Szuprytowski 19
na stadionie MOSiR
 Kolejka 2 – 28-29 lipca
Górnik Łęczna 2-1 Skra Częstochowa 28 lipca, 20:00 (905)
Łukasz Sosnowski 17, Paweł Wojciechowski 77 – Damian Nowak 31
Ruch Chorzów 0-2 Radomiak Radom 28 lipca, 18:00 (4824)
Leândro 1, Damian Szuprytowski 48
GKS Bełchatów 2-0 Siarka Tarnobrzeg 28 lipca, 19:00 (1050)
Patryk Mularczyk 57, Bartłomiej Bartosiak 64
Olimpia Grudziądz 2-0 Pogoń Siedlce 28 lipca, 18:00 (1495)
Szymon Przystalski 49 (s), Przemysław Kita 90
Olimpia Elbląg 0-1 Błękitni Stargard 29 lipca, 18:00 (875)
Wiktor Patrzykąt 13
Rozwój Katowice 0-4 Widzew Łódź 28 lipca, 17:00 (760)
Konrad Gutowski 31, Mateusz Michalski 50 (k), Róbert Demjan 67, Marek Zuziak 85
Znicz Pruszków 0-2 Elana Toruń 28 lipca, 18:00 (450)
Filip Kozłowski 32, 35
Stal Stalowa Wola 2-1 Resovia 28 lipca, 17:00 (810)
Sebastian Łętocha 45, Robert Dadok 81 – Wadym Straszkewycz 76
w Boguchwale
Gryf Wejherowo 1-0 ROW 1964 Rybnik 28 lipca, 17:00 (350)
Kamil Włodyka
Kolejka 3 – 4-5 sierpnia
ROW 1964 Rybnik 1-2 Górnik Łęczna 3 sierpnia, 18:00 (579)
Marek Krotofil 59 – Dawid Dzięgielewski 15, Kamil Bętkowski 75
Resovia 1-1 Gryf Wejherowo 4 sierpnia, 17:00 (649)
Bartłomiej Buczek 37 – Krzysztof Wicki 76
na Stadionie Miejskim
Elana Toruń 2-1 Stal Stalowa Wola 4 sierpnia, 17:00 (1041)
Maciej Stefanowicz 42 (k), Artur Lenartowski 59 – Michał Kitliński 80
Widzew Łódź 1-1 Znicz Pruszków 4 sierpnia, 19:10 (16 821)
Mateusz Michalski 56 – Marcin Bochenek 83
Błękitni Stargard 1-1 Rozwój Katowice 4 sierpnia, 16:00 (352)
Filip Karmański 27 – Przemysław Gałecki 90
Pogoń Siedlce 0-1 Olimpia Elbląg 4 sierpnia, 17:00 (1095)
Jakub Bojas 48 (k)
Siarka Tarnobrzeg 1-0 Olimpia Grudziądz 4 sierpnia, 17:00 (1089)
Kamil Radulj 68
Radomiak Radom 1-1 GKS Bełchatów 4 sierpnia, 18:00 (2292)
Leândro 61 (k) – Patryk Mularczyk 41
na stadionie MOSiR
Ruch Chorzów 4-0 Skra Częstochowa 4 sierpnia, 18:00 (3321)
Artur Balicki 10, 49, Mateusz Bogusz 14, Michał Walski 36
 Kolejka 4 – 11-12 sierpnia
Górnik Łęczna 5-1 Ruch Chorzów 11 sierpnia, 20:00 (1658)
Patryk Szysz 43 (k), 89, Jakub Chrzanowski 72, Tomasz Tymosiak 74, Kamil Bętkowski 85 – Wojciech Kędziora 65
GKS Bełchatów 3-0 Skra Częstochowa 11 sierpnia, 19:00 (1150)
Damian Michalski 36, Émile Thiakane 42, Patryk Mularczyk 52
Olimpia Grudziądz 1-0 Radomiak Radom 11 sierpnia, 18:00 (1543)
Aghwan Papikjan 56 (k)
Olimpia Elbląg 0-2 Siarka Tarnobrzeg 12 sierpnia, 18:00 (861)
Łukasz Nadolski 23, Adrian Gębalski 53
Rozwój Katowice 2-2 Pogoń Siedlce 11 sierpnia, 17:00 (416)
Przemysław Gałecki 17, Damian Niedojad 47 – Kamil Walków 67, Adrian Paluchowski 69
Znicz Pruszków 1-2 Błękitni Stargard 11 sierpnia, 18:00 (350)
Adrian Małachowski 72 (k) – Przemysław Brzeziański 6, Piotr Kurbiel 84 (k)
Stal Stalowa Wola 3-0 Widzew Łódź 11 sierpnia, 17:00 (706)
Robert Dadok 62, 71, Michał Trąbka 74
w Boguchwale
Gryf Wejherowo 3-1 Elana Toruń 10 sierpnia, 18:00 (400)
Piotr Kołc 38, Kamil Włodyka 39, Adrian Liberacki 57 – Maciej Stefanowicz 32 (k)
żółtą kartką został także ukarany rezerwowy zawodnik gospodarzy – Dawid Leleń
ROW 1964 Rybnik 2-1 Resovia 11 sierpnia, 17:00 (498)
Kamil Spratek 28, 47 – Bartłomiej Buczek 30
 Kolejka 5 – 18-19 sierpnia
Resovia 2-2 Górnik Łęczna 18 sierpnia, 12:00 (845)
Szymon Kaliniec 54, Radosław Adamski 82 – Jakub Chrzanowski 15, Patryk Szysz 48
na Stadionie Miejskim
Elana Toruń 3-0 ROW 1964 Rybnik 18 sierpnia, 17:00 (1000)
Dominik Kościelniak 16, Krzysztof Wołkowicz 26, 90
Widzew Łódź 3-1 Gryf Wejherowo 18 sierpnia, 19:10 (16 321)
Mateusz Michalski 40, Radosław Sylwestrzak 53, Daniel Świderski 90 (k) – Dawid Rogalski 38
Błękitni Stargard 1-0 Stal Stalowa Wola 18 sierpnia, 16:00 (800)
Przemysław Brzeziański 63
Pogoń Siedlce 0-3 Znicz Pruszków 18 sierpnia, 17:00 (673)
Patryk Kubicki 9, 38, Marcin Bochenek 60
Siarka Tarnobrzeg 1-0 Rozwój Katowice 18 sierpnia, 17:00 (1238)
Adrian Gębalski 19
Radomiak Radom 5-0 Olimpia Elbląg 18 sierpnia, 18:00 (1823)
Michał Kaput 12, Bruno Luz 17, Leândro 29, Jakub Rolinc 75, Patryk Winsztal 82
na stadionie MOSiR
Ruch Chorzów 2-2 GKS Bełchatów 17 sierpnia, 19:20 (4033)
Artur Balicki 13, Mateusz Bogusz 19 – Bartosz Biel 45, 73
Olimpia Grudziądz 4-0 Skra Częstochowa 17 sierpnia, 19:00 (567)
Marcin Kaczmarek 11, Mateusz Marzec 47, 52, Przemysław Kita 59
 Kolejka 6 – 22 sierpnia
Górnik Łęczna 1-1 GKS Bełchatów 22 sierpnia, 18:00 (1277)
Patryk Szysz 69 – Émile Thiakane 30
Olimpia Grudziądz 0-0 Ruch Chorzów 22 sierpnia, 18:00 (1540)
Olimpia Elbląg 1-0 Skra Częstochowa 22 sierpnia, 17:00 (600)
Jakub Bojas 28
Rozwój Katowice 1-0 Radomiak Radom 22 sierpnia, 17:00 (326)
Kamil Łączek 77
Znicz Pruszków 2-2 Siarka Tarnobrzeg 22 sierpnia, 19:00 (500)
Paweł Tarnowski 46, 87 – Kamil Radulj 33, 90 (k)
w 88. minucie drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartką został ukarany rezerwowy zawodnik gości – Mateusz Janeczko
Stal Stalowa Wola 0-2 Pogoń Siedlce 22 sierpnia, 17:00 (100)
Tomasz Margol 78, Adrian Paluchowski 85
w Boguchwale
Gryf Wejherowo 2-0 Błękitni Stargard 22 sierpnia, 18:00 (394)
Krzysztof Wicki 84, Maciej Koziara 90
ROW 1964 Rybnik 2-2 Widzew Łódź 22 sierpnia, 17:00 (1569)
Jan Janik 40 (k), Krystian Kujawa 88 – Konrad Gutowski 61, Radosław Sylwestrzak 69
Resovia 0-0 Elana Toruń 22 sierpnia, 17:00 (1500)
na Stadionie Miejskim
 Kolejka 7 – 25-26 sierpnia
Elana Toruń 2-0 Górnik Łęczna 26 sierpnia, 15:00 (780)
Artur Lenartowski 44, Filip Kozłowski 48
Widzew Łódź 2-1 Resovia 25 sierpnia, 19:10 (16 721)
Dario Krišto 2, Mateusz Michalski 29 (k) – Sebastian Zalepa 78
Błękitni Stargard 1-1 ROW 1964 Rybnik 26 sierpnia, 16:00 (354)
Mateusz Kwiatkowski 58 – Jan Janik 7 (k)
Pogoń Siedlce 7-2 Gryf Wejherowo 26 sierpnia, 19:00 (913)
Adrian Paluchowski 17, 45, 86, Kamil Walków 30, 40, Andrzej Rybski 58, Michał Wrzesiński 76 – Piotr Kołc 28, Maciej Koziara 90
Siarka Tarnobrzeg 3-0 Stal Stalowa Wola 25 sierpnia, 17:00 (2770)
Adrian Gębalski 19, 25, Dawid Kubowicz 22
Radomiak Radom 4-0 Znicz Pruszków 26 sierpnia, 17:00 (1405)
Leândro 50 (k), Patryk Mikita 61, Rafał Makowski 74, Bruno Luz 78
na stadionie MOSiR
Skra Częstochowa 2-0 Rozwój Katowice 25 sierpnia, 17:30 (226)
Damian Nowak 17, 32
Ruch Chorzów 1-0 Olimpia Elbląg 26 sierpnia, 18:00 (4025)
Wojciech Kędziora 90 (k)
GKS Bełchatów 2-1 Olimpia Grudziądz 26 sierpnia, 18:00 (1226)
Patryk Mularczyk 13, Bartłomiej Bartosiak 52 – Przemysław Kita 30
 Kolejka 8 – 1-2 września
Górnik Łęczna 1-3 Olimpia Grudziądz 1 września, 18:00 (1104)
Piotr Witasik 86 (s) – Aghwan Papikjan 60, Damian Ciechanowski 64, Przemysław Kita 78
Olimpia Elbląg 0-1 GKS Bełchatów 1 września, 19:45 (1371)
Damian Michalski 86
Rozwój Katowice 0-3 Ruch Chorzów 1 września, 18:00 (4194)
Mateusz Bartolewski 26, Lukáš Ďuriška 64, Artur Balicki 78
w Chorzowie; na Stadionie Miejskim; Rozwój gospodarzem
Znicz Pruszków 2-1 Skra Częstochowa 1 września, 19:00 (420)
Mateusz Długołęcki 23, Paweł Tarnowski 36 – Maciej Buławski 66
Stal Stalowa Wola 0-0 Radomiak Radom 1 września, 17:00 (150)
w Boguchwale
Gryf Wejherowo 1-1 Siarka Tarnobrzeg 2 września, 16:00 (504)
Kamil Włodyka 38 – Krzysztof Ropski 19
ROW 1964 Rybnik 1-1 Pogoń Siedlce 1 września, 17:00 (357)
Jan Janik 18 (k) – Adrian Paluchowski 90
Resovia 1-0 Błękitni Stargard 1 września, 16:00 (600)
Mateusz Ogrodowski 36 (s)
na Stadionie Miejskim
Elana Toruń 0-0 Widzew Łódź 1 września, 16:00 (3343)
 Kolejka 9 – 8-9 września
Widzew Łódź 3-0 Górnik Łęczna 8 września, 19:10 (16 859)
Maciej Kazimierowicz 43, Dario Krišto 64, Filip Mihaljević 73
Błękitni Stargard 1-2 Elana Toruń 19 września, 17:00 (304)
Patryk Baranowski 50 – Filip Kozłowski 45, Daniel Kraska 75
w pierwotnym terminie (8 września, 16:00) odwołany z powodu powołań zawodników do reprezentacji narodowych
Pogoń Siedlce 1-3 Resovia 8 września, 16:00 (1139)
Bartosz Wiktoruk 38 – Sebastian Krawczyk 18 (s), Kamil Antonik 33, Michał Ogrodnik 82
Siarka Tarnobrzeg 0-2 ROW 1964 Rybnik 8 września, 16:00 (874)
Szymon Jary 13, Kamil Spratek 26
Radomiak Radom 3-0 Gryf Wejherowo 8 września, 17:00 (1701)
Rafał Makowski 25, Leândro 30 (k), Łukasz Pietroń 75
na stadionie MOSiR
Skra Częstochowa 3-2 Stal Stalowa Wola 8 września, 17:00 (487)
Krzysztof Napora 19, Michał Kieca 80, Adrian Błaszkiewicz 90 – Adrian Dziubiński 50, Michał Mistrzyk 70 (k)
Ruch Chorzów 1-1 Znicz Pruszków 11 września, 19:20 (4146)
Mateusz Bartolewski 4 – Dariusz Zjawiński 84
w pierwotnym terminie (8 września, 16:00) odwołany z powodu powołania zawodnika gospodarzy do reprezentacji narodowej
GKS Bełchatów 2-1 Rozwój Katowice 8 września, 18:00 (1310)
Paweł Czajkowski 55, Patryk Mularczyk 60 – Émile Thiakane 47 (s)
Olimpia Grudziądz 3-0 Olimpia Elbląg 8 września, 18:00 (1233)
Konrad Handzlik 24, Aghwan Papikjan 44 (k), Robert Ziętarski 87
 Kolejka 10 – 15-16 września
Górnik Łęczna 2-1 Olimpia Elbląg 15 września, 18:00 (902)
Patryk Szysz 38 (k), Paweł Wojciechowski 58 – Anton Kołosow 42
Rozwój Katowice 1-2 Olimpia Grudziądz 15 września, 15:00 (309)
Michał Płonka 21 – Piotr Witasik 33, Mateusz Marzec 89
Znicz Pruszków 1-0 GKS Bełchatów 15 września, 19:00 (520)
Marcin Smoliński 43 (k)
Stal Stalowa Wola 2-2 Ruch Chorzów 15 września, 16:00 (596)
Adrian Dziubiński 25, Grzegorz Janiszewski 84 – Artur Balicki 50, 88
w Boguchwale
Gryf Wejherowo 0-1 Skra Częstochowa 16 września, 16:00 (296)
Michał Kieca 48
ROW 1964 Rybnik 2-2 Radomiak Radom 15 września, 17:00 (307)
Michał Rostkowski 81, Kamil Spratek 90 – Patryk Mikita 45, Rafał Makowski 53
żółtą kartką został także ukarany rezerwowy zawodnik gospodarzy – Kacper Rosa
Resovia 3-0 Siarka Tarnobrzeg 15 września, 16:00 (929)
Kamil Antonik 51, Przemysław Pyrdek 59, 76
na Stadionie Miejskim
Elana Toruń 3-0 Pogoń Siedlce 15 września, 15:00 (350)
Mariusz Kryszak 38 (k), Filip Kozłowski 45, Jan Andrzejewski 78
Widzew Łódź 4-2 Błękitni Stargard 15 września, 19:10 (16 658)
Konrad Gutowski 17, Filip Mihaljević 27, 39, Mateusz Michalski 30 – Karol Orłowski 44, Patryk Baranowski 55
 Kolejka 11 – 22-23 września
Błękitni Stargard 0-2 Górnik Łęczna 23 września, 16:00 (257)
Patryk Szysz 83 (k), Kamil Bętkowski 90
Pogoń Siedlce 0-1 Widzew Łódź 22 września, 18:00 (1879)
Dario Krišto 37
Siarka Tarnobrzeg 2-2 Elana Toruń 22 września, 16:00 (1058)
Maksymilian Sitek 45, Kamil Radulj 67 – Daniel Kraska 36, Filip Kozłowski 56
Radomiak Radom 5-0 Resovia 22 września, 15:00 (3357)
Damian Szuprytowski 18, Bruno Luz 29, Maciej Filipowicz 80, Leândro 82, Patryk Winsztal 90
na stadionie MOSiR
Skra Częstochowa 0-0 ROW 1964 Rybnik 22 września, 16:30 (422)
Ruch Chorzów 1-1 Gryf Wejherowo 21 września, 19:20 (4360)
Wojciech Kędziora 20 (k) – Oskar Sikorski 83
GKS Bełchatów 1-2 Stal Stalowa Wola 22 września, 17:00 (1205)
Bartosz Biel 28 – Adrian Dziubiński 72, Sebastian Łętocha 90
Olimpia Grudziądz 1-1 Znicz Pruszków 21 września, 18:00 (1321)
Mateusz Marzec 90 – Maciej Machalski 89 (k)
Olimpia Elbląg 1-2 Rozwój Katowice 22 września, 19:45 (654)
Michał Ressel 19 – Mateusz Wrzesień 11, Patryk Gembicki 76
 Kolejka 12 – 29-30 września
Górnik Łęczna 2-2 Rozwój Katowice 30 września, 18:00 (862)
Paweł Wojciechowski 30, Patryk Szysz 65 – Sebastian Olszewski 11, Seweryn Gancarczyk 88
Znicz Pruszków 1-1 Olimpia Elbląg 29 września, 18:30 (350)
Dariusz Zjawiński 85 – Mateusz Szmydt 45
Stal Stalowa Wola 4-2 Olimpia Grudziądz 1 października, 15:00 (60)
Adrian Dziubiński 11, 85, Sebastian Łętocha 40, Michał Mistrzyk 81 (k) – Robert Hirsz 70, 84
w Boguchwale
Gryf Wejherowo 0-1 GKS Bełchatów 30 września, 15:00 (376)
Damian Michalski 90
ROW 1964 Rybnik 1-0 Ruch Chorzów 30 września, 16:00 (3200)
Kamil Spratek 13
Resovia 2-2 Skra Częstochowa 29 września, 15:00 (490)
Sebastian Zalepa 8, Wadym Straszkewycz 73 (k) – Mariusz Holik 44, Damian Nowak 48
na Stadionie Miejskim
Elana Toruń 2-1 Radomiak Radom 30 września, 15:00 (700)
Martin Klabník 59 (s), Dominik Kościelniak 77 – Leândro 75 (k)
Widzew Łódź 4-0 Siarka Tarnobrzeg 29 września, 19:10 (16 789)
Radosław Sylwestrzak 29, Mateusz Michalski 40 (k), Konrad Gutowski 50, Daniel Mąka 78
Błękitni Stargard 3-0 Pogoń Siedlce 29 września, 15:00 (237)
Mateusz Kwiatkowski 17 (k), Grzegorz Rogala 65, Przemysław Brzeziański 74
 Kolejka 13 – 6-7 października
Pogoń Siedlce 4-0 Górnik Łęczna 6 października, 17:00 (1012)
Andrzej Rybski 51, Adrian Paluchowski 62, 76 (k), Kamil Walków 90
Siarka Tarnobrzeg 0-1 Błękitni Stargard 6 października, 15:00 (585)
Przemysław Brzeziański 85 (k)
Radomiak Radom 0-1 Widzew Łódź 6 października, 15:30 (3850)
Dario Krišto 40
na stadionie MOSiR
Skra Częstochowa 1-2 Elana Toruń 6 października, 16:00 (370)
Damian Nowak 34 – Filip Kozłowski 31, Kordian Górka 39
Ruch Chorzów 5-1 Resovia 6 października, 18:00 (4767)
Mateusz Bartolewski 13, Lukáš Ďuriška 23, Mateusz Bogusz 33, 52, Tomasz Podgórski 56 (k) – Szymon Feret 14
GKS Bełchatów 1-0 ROW 1964 Rybnik 6 października, 17:00 (1250)
Bartłomiej Bartosiak 48
Olimpia Grudziądz 1-2 Gryf Wejherowo 7 października, 18:00 (1221)
Robert Hirsz 3 (k) – Krzysztof Wicki 49 (k), Robert Chwastek 65
Olimpia Elbląg 3-2 Stal Stalowa Wola 6 października, 19:45 (1116)
Tomasz Lewandowski 22, Tomasz Sedlewski 28, Michał Kuczałek 81 – Adrian Dziubiński 19 (k), Szymon Jopek 70
Rozwój Katowice 1-3 Znicz Pruszków 6 października, 15:00 (341)
Mateusz Wrzesień 52 – Dariusz Zjawiński 7, 33, Mateusz Długołęcki 48
 Kolejka 14 – 13-14 października
Górnik Łęczna 2-2 Znicz Pruszków 13 października, 18:00 (765)
Patryk Szysz 54, Paweł Wojciechowski 71 – Marcin Bochenek 47, Paweł Tarnowski 66
Stal Stalowa Wola 4-0 Rozwój Katowice 13 października, 15:50 (75)
Piotr Mroziński 8, Sebastian Łętocha 33, Adrian Dziubiński 61, Michał Kitliński 80
w Boguchwale / mecz pierwotnie zaplanowany na 15:00 rozpoczął się z 50-minutowym opóźnieniem z powodu awarii autokaru drużyny gości
Gryf Wejherowo 0-2 Olimpia Elbląg 14 października, 14:00 (303)
Jakub Bojas 25, 85
ROW 1964 Rybnik 1-1 Olimpia Grudziądz 13 października, 15:00 (306)
Michał Bojdys 23 – Aghwan Papikjan 37 (k)
Resovia 0-0 GKS Bełchatów 13 października, 15:00 (725)
na Stadionie Miejskim
Elana Toruń 0-0 Ruch Chorzów 24 października, 15:00
bez udziału publiczności / w pierwotnym terminie (13 października, 15:00) odwołany z powodu powołania zawodników do reprezentacji narodowej
Widzew Łódź 2-0 Skra Częstochowa 13 października, 19:10 (17 754)
Dario Krišto 43, Daniel Świderski 62
Błękitni Stargard 0-6 Radomiak Radom 31 października, 14:00 (400)
Bruno Luz 4, Maciej Świdzikowski 35, Leândro 41 (k), Rafał Makowski 56, Jakub Rolinc 78, Patryk Winsztal 83
w pierwotnym terminie (13 października, 15:00) odwołany z powodu powołania zawodnika gości do reprezentacji narodowej
Pogoń Siedlce 2-1 Siarka Tarnobrzeg 13 października, 15:00 (1153)
Adrian Paluchowski 5, Andrzej Rybski 13 – Krzysztof Ropski 60
 Kolejka 15 – 20-21 października
Siarka Tarnobrzeg 0-3 Górnik Łęczna 20 października, 15:00 (824)
Paweł Wojciechowski 10, Dawid Dzięgielewski 43, Robert Pisarczuk 76
Radomiak Radom 3-2 Pogoń Siedlce 20 października, 15:00 (1513)
Leândro 5 (k), 51, Jakub Rolinc 73 – Mateusz Bochnak 16, Adam Pazio 23
na stadionie MOSiR
Skra Częstochowa 1-0 Błękitni Stargard 20 października, 15:30 (241)
Damian Nowak 80
Ruch Chorzów 1-3 Widzew Łódź 20 października, 18:00 (9300)
Marcin Kozłowski 72 (s) – Marek Zuziak 3, Konrad Gutowski 9, Daniel Świderski 45
GKS Bełchatów 0-0 Elana Toruń 20 października, 17:00 (1320)
Olimpia Grudziądz 3-4 Resovia 20 października, 18:00 (1088)
Sebastian Zalepa 17 (s), Robert Hirsz 26 (k), Marcin Kaczmarek 90 – Bartłomiej Buczek 38, 75 (k), Szymon Kaliniec 50, Paweł Hass 78
Olimpia Elbląg 0-0 ROW 1964 Rybnik 20 października, 19:45 (692)
Rozwój Katowice 2-1 Gryf Wejherowo 20 października, 15:00 (208)
Mateusz Wrzesień 6, Damian Lepiarz 34 – Paweł Czychowski 65
Znicz Pruszków 0-2 Stal Stalowa Wola 18 października, 19:00 (320)
Adrian Dziubiński 31 (k), Sebastian Łętocha 65
 Kolejka 16 – 27-28 października
Górnik Łęczna 2-0 Stal Stalowa Wola 27 października, 19:00 (1167)
Paweł Wojciechowski 66, 83
Gryf Wejherowo 5-2 Znicz Pruszków 28 października, 13:00 (200)
Mateusz Goerke 49, Dawid Rogalski 57, 73, 84, Piotr Kołc 61 – Maciej Machalski 30 (k), Dariusz Zjawiński 78
ROW 1964 Rybnik 0-2 Rozwój Katowice 27 października, 15:00 (150)
Daniel Paszek 84, Damian Niedojad 90
Resovia 2-0 Olimpia Elbląg 27 października, 14:00 (833)
Kamil Antonik 12, 54
na Stadionie Miejskim
Elana Toruń 2-2 Olimpia Grudziądz 28 października, 13:00 (302)
Filip Kozłowski 32, Artur Lenartowski 90 – Kacper Skibicki 73, Konrad Handzlik 77
Widzew Łódź 0-0 GKS Bełchatów 27 października, 19:10 (17 388)
Błękitni Stargard 3-1 Ruch Chorzów 27 października, 13:00 (370)
Piotr Kurbiel 7, 52, Adrian Kwiatkowski 17 – Mateusz Bogusz 25
Pogoń Siedlce 0-1 Skra Częstochowa 27 października, 17:00 (926)
Michał Kieca 28
Siarka Tarnobrzeg 0-2 Radomiak Radom 27 października, 14:00 (730)
Damian Szuprytowski 28, Maciej Filipowicz 78
 Kolejka 17 – 3-4 listopada
Radomiak Radom 5-1 Górnik Łęczna 4 listopada, 14:00 (2458)
Rafał Makowski 14, Meik Karwot 24, 68, 74, Leândro 61 (k) – Tomasz Midzierski 79
na stadionie MOSiR
Skra Częstochowa 1-0 Siarka Tarnobrzeg 3 listopada, 14:00 (281)
Dawid Niedbała 90
Ruch Chorzów 2-1 Pogoń Siedlce 3 listopada, 18:00 (3987)
Artur Balicki 80, Jakub Kowalski 90 – Andrzej Rybski 55
GKS Bełchatów 3-0 Błękitni Stargard 4 listopada, 17:00 (1140)
Bartosz Biel 30, 77, Mateusz Szymorek 65
Olimpia Grudziądz 3-2 Widzew Łódź 3 listopada, 17:00 (1998)
Konrad Handzlik 89, Przemysław Kita 90, Robert Ziętarski 90 – Maciej Kazimierowicz 33, Mateusz Michalski 40
Olimpia Elbląg 2-2 Elana Toruń 3 listopada, 17:00 (1199)
Michał Fidziukiewicz 5, Jakub Bojas 87 (k) – Filip Kozłowski 10, Dominik Kościelniak 55
Rozwój Katowice 1-2 Resovia 3 listopada, 13:00 (364)
Mateusz Wrzesień 11 – Bartłomiej Buczek 54, 58
Znicz Pruszków 3-1 ROW 1964 Rybnik 4 listopada, 12:00 (360)
Maciej Machalski 24, Dariusz Zjawiński 45, Jakub Zagórski 78 – Przemysław Brychlik 44
Stal Stalowa Wola 4-2 Gryf Wejherowo 4 listopada, 13:00 (90)
Adam Waszkiewicz 25, 32, Piotr Mroziński 59, Michał Mistrzyk 71 – Piotr Kołc 30, Maciej Koziara 35
w Boguchwale
 Kolejka 18 – 10-11 listopada
Górnik Łęczna 2-1 Gryf Wejherowo 11 listopada, 19:18 (981)
Paweł Wojciechowski 28, Patryk Szysz 90 (k) – Dawid Rogalski 62
Stal Stalowa Wola 1-1 ROW 1964 Rybnik 10 listopada, 13:00 (100)
Fryderyk Stasiak 62 – Fryderyk Stasiak 9 (s)
w Boguchwale
Znicz Pruszków 0-2 Resovia 10 listopada, 16:00 (300)
Paweł Hass 22, Kamil Antonik 27
Rozwój Katowice 0-0 Elana Toruń 21 listopada, 13:15 (256)
w pierwotnym terminie (10 listopada, 13:00) odwołany z powodu braku możliwości zabezpieczenia meczu / w drugim terminie mecz zaplanowany na 13:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem z powodu zalegającego na boisku śniegu
Olimpia Elbląg Widzew Łódź 10 kwietnia, 19:00
w pierwotnym terminie (10 listopada, 17:00) odwołany z powodu braku możliwości zabezpieczenia meczu
Olimpia Grudziądz 3-1 Błękitni Stargard 10 listopada, 17:00 (451)
Aghwan Papikjan 28, Konrad Handzlik 40, Mateusz Marzec 80 – Piotr Kurbiel 31
GKS Bełchatów 1-1 Pogoń Siedlce 10 listopada, 17:00 (1863)
Bartosz Biel 74 – Adrian Paluchowski 48
Ruch Chorzów 2-0 Siarka Tarnobrzeg 10 listopada, 18:00 (3920)
Piotr Giel 70, Jakub Kowalski 90
Skra Częstochowa 0-0 Radomiak Radom 10 listopada, 14:00 (550)
 Kolejka 19 – 17-18 listopada
Skra Częstochowa 0-0 Górnik Łęczna 17 listopada, 13:30 (350)
Radomiak Radom 2-0 Ruch Chorzów 17 listopada, 13:00 (3850)
Maciej Świdzikowski 22, Michał Kaput 81
na stadionie MOSiR
Siarka Tarnobrzeg 0-1 GKS Bełchatów 17 listopada, 13:00 (528)
Damian Michalski 57 (k)
Pogoń Siedlce 3-1 Olimpia Grudziądz 17 listopada, 17:00 (628)
Adam Mójta 25 (k), 59 (k), Adrian Paluchowski 90 (k) – Marcin Kaczmarek 69
Błękitni Stargard 1-1 Olimpia Elbląg 18 listopada, 13:00 (300)
Michał Cywiński 17 – Michał Fidziukiewicz 77
Widzew Łódź 1-1 Rozwój Katowice 17 listopada, 19:10 (17 124)
Przemysław Banaszak 84 – Mateusz Wrzesień 46
Elana Toruń 5-1 Znicz Pruszków 17 listopada, 13:00 (250)
Michał Kołodziejski 7, Adam Dobosz 21, Filip Kozłowski 38, Krzysztof Wołkowicz 48, Artur Lenartowski 90 – Paweł Tarnowski 14
Resovia 1-0 Stal Stalowa Wola 17 listopada, 13:00 (937)
Przemysław Pyrdek 71
na Stadionie Miejskim
ROW 1964 Rybnik 1-1 Gryf Wejherowo 17 listopada, 13:00 (150)
Jan Janik 23 (k) – Oskar Sikorski 81
 Kolejka 20 – 24-25 listopada
Skra Częstochowa 1-0 Ruch Chorzów 24 listopada, 13:00 (716)
Piotr Nocoń 70
Górnik Łęczna 4-1 ROW 1964 Rybnik 24 listopada, 18:00 (789)
Piotr Rogala 15, Mohamed Essam 32, Patryk Szysz 46, Robert Pisarczuk 90 – Mateusz Mazurek 23
Gryf Wejherowo 1-0 Resovia 25 listopada, 13:00 (252)
Krzysztof Wicki 80 (k)
Stal Stalowa Wola 1-0 Elana Toruń 24 listopada, 13:00 (210)
Andrzej Trubeha 45
w Boguchwale
Znicz Pruszków 1-0 Widzew Łódź 24 listopada, 17:00 (600)
Marcin Bochenek 72
Rozwój Katowice 3-1 Błękitni Stargard 25 listopada, 13:00 (381)
Daniel Paszek 51, Damian Niedojad 64, Mateusz Wrzesień 78 – Mateusz Kwiatkowski 45 (k)
Olimpia Elbląg 1-1 Pogoń Siedlce 24 listopada, 17:00 (597)
Michał Kuczałek 90 – Adam Mójta 73
Olimpia Grudziądz 2-3 Siarka Tarnobrzeg 24 listopada, 17:00 (600)
Jakub Głaz 11 (s), Mateusz Marzec 84 – Krzysztof Ropski 47, Dawid Kubowicz 77, Mateusz Janeczko 86
GKS Bełchatów 2-2 Radomiak Radom 24 listopada, 17:00 (1255)
Bartłomiej Bartosiak 3, Patryk Mularczyk 79 – Rafał Makowski 11, Leândro 58 (k)
 Kolejka 21 – 1-2 grudnia
Ruch Chorzów 1-1 Górnik Łęczna 1 grudnia, 17:00 (2986)
Michał Walski 54 – Kamil Lech 78 (s)
Skra Częstochowa 1-0 GKS Bełchatów 1 grudnia, 13:00 (452)
Piotr Nocoń 78
Radomiak Radom 4-2 Olimpia Grudziądz 2 grudnia, 13:00 (2402)
Leândro 4 (k), 65 (k), 90, Dominik Sokół 55 – Piotr Witasik 78, Robert Ziętarski 86
na stadionie MOSiR / żółtą kartką został także ukarany rezerwowy zawodnik gospodarzy – Artur Haluch
Siarka Tarnobrzeg Olimpia Elbląg 17 kwietnia, 16:00
w pierwotnym terminie (1 grudnia, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (5 grudnia, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Pogoń Siedlce 1-0 Rozwój Katowice 1 grudnia, 16:00 (431)
Kamil Walków 79
Błękitni Stargard 3-2 Znicz Pruszków 1 grudnia, 13:00 (115)
Michał Cywiński 37, Adrian Kwiatkowski 44, Przemysław Brzeziański 75 – Maciej Machalski 13, 18
Widzew Łódź 0-0 Stal Stalowa Wola 1 grudnia, 19:10 (15 726)
Elana Toruń 0-2 Gryf Wejherowo 1 grudnia, 13:00 (161)
Dawid Rogalski 51, Mateusz Goerke 59
Resovia ROW 1964 Rybnik 3 kwietnia, 16:00
na Stadionie Miejskim / w pierwotnym terminie (1 grudnia, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 22 – 2-3 marca
Skra Częstochowa 0-4 Olimpia Grudziądz 2 marca, 13:30
Tiago Alves 17, Kacper Skibicki 23, Germán Ruiz 69, Przemysław Kita 71
Górnik Łęczna Resovia 3 marca, 13:05
ROW 1964 Rybnik 0-1 Elana Toruń 2 marca, 14:00
Filip Kozłowski 57
Gryf Wejherowo Widzew Łódź 3 marca, 13:00
Stal Stalowa Wola 4-2 Błękitni Stargard 2 marca, 14:00
Andrzej Trubeha 11, Szymon Jarosz 45, Michał Trąbka 78, Piotr Mroziński 79 – Adrian Kwiatkowski 57, Krystian Sanocki 69
w Boguchwale
Znicz Pruszków 0-2 Pogoń Siedlce 2 marca, 18:00 (240)
Bartosz Wiktoruk 43, Mateusz Bochnak 53
Rozwój Katowice 6-0 Siarka Tarnobrzeg 2 marca, 15:00
Olivier Lazar 3, Kamil Łączek 18 (k), 90 (k), Sławomir Musiolik 37, 53, Konrad Andrzejczak 45
Olimpia Elbląg 2-1 Radomiak Radom 2 marca, 17:00
Michał Fidziukiewicz 32, Jakub Bojas 44 (k) – Meik Karwot 62
GKS Bełchatów 1-0 Ruch Chorzów 2 marca, 17:00 (2020)
Marcin Ryszka 30

 

Kolejka 23 – 9-10 marca
GKS Bełchatów 2-0 Górnik Łęczna 9 marca, 17:00 (1510)
Patryk Mularczyk 38, Émile Thiakane 45
Ruch Chorzów 1-2 Olimpia Grudziądz 10 marca, 13:05 (3844)
Robert Obst 87 – Przemysław Kita 40, 83
Skra Częstochowa 2-1 Olimpia Elbląg 9 marca, 12:00
Damian Nowak 63, 90 – Michał Markowski 88
Radomiak Radom 2-0 Rozwój Katowice 9 marca, 14:00 (2743)
Rafał Makowski 4, Dominik Sokół 38
Siarka Tarnobrzeg 2-2 Znicz Pruszków 9 marca, 14:00
Marcin Wodecki 29, Mateusz Janeczko 34 – Mateusz Długołęcki 72, Patryk Czarnowski 90
Pogoń Siedlce 5-1 Stal Stalowa Wola 9 marca, 15:00 (856)
Adam Mójta 2 (k), Adrian Paluchowski 16, Grzegorz Janiszewski 42 (s), Mateusz Bochnak 49, Kamil Walków 90 – Szymon Jarosz 32
Błękitni Stargard 4-1 Gryf Wejherowo 9 marca, 13:00
Adrian Kwiatkowski 31, Przemysław Brzeziański 45 (k), Krystian Sanocki 52, Michał Cywiński 57 – Dawid Rogalski 6
Widzew Łódź 1-1 ROW 1964 Rybnik 9 marca, 19:10 (17 321)
Mateusz Michalski 74 – Michał Rostkowski 1
Elana Toruń 0-1 Resovia 9 marca, 13:00
Przemysław Pyrdek 37

 

 Kolejka 24 – 16-17 marca
Górnik Łęczna 1-1 Elana Toruń 17 marca, 15:00 (2096)
Donatas Nakrošius 74 – Filip Kozłowski 32
Resovia 1-1 Widzew Łódź 16 marca, 15:00 (3489)
Bartłomiej Makowski 37 (k) – Rafał Wolsztyński 60
na Stadionie Miejskim
ROW 1964 Rybnik 1-0 Błękitni Stargard 16 marca, 14:00 (335)
Michał Bojdys 78
Gryf Wejherowo 1-1 Pogoń Siedlce 17 marca, 13:00
Dawid Rogalski 41 – Tomasz Margol 6
Stal Stalowa Wola 1-0 Siarka Tarnobrzeg 16 marca, 15:00 (300)
Piotr Mroziński 90
w Boguchwale
Znicz Pruszków 3-2 Radomiak Radom 17 marca, 13:05 (500)
Marcin Smoliński 49, Maciej Machalski 64 (k), Marcin Bochenek 82 – Michał Kaput 38, Rafał Makowski 47
Rozwój Katowice 1-1 Skra Częstochowa 16 marca, 15:00 (365)
Michał Płonka 67 – Mariusz Holik 37
Olimpia Elbląg 0-0 Ruch Chorzów 16 marca, 17:00 (1583)
Olimpia Grudziądz 1-0 GKS Bełchatów 17 marca, 18:00 (1050)
Germán Ruiz 48

źródło: http://www.90minut.pl/liga/0/liga9939.html