2 czerwca 2018 roku spotkaniem przy Harcerskiej z Gwardią Koszalin zakończymy pełen emocji i sukcesów sezon 2017/2018.

Mimo, że cel postawiony przed rundą wiosenną, czyli awans na zaplecze ekstraklasy, został wypełniony już 19 maja, to spotkanie z Gwardią nie będzie meczem „o pietruszkę”. W piątkowe popołudnie wicelider z Łodzi zmierzy się u siebie ze zdegradowaną już Legionovią Legionowo i mało prawdopodobne, że łodzianie stracą punkty, a trzecia w tabeli Warta zmierzy się u siebie w sobotę z Siarką Tarnobrzeg.

Rachunek zatem jest prosty. Rok temu biliśmy się o awans do II ligi, a niecałe dwanaście miesięcy później zwycięstwo z Gwardią Koszalin da nam mistrzostwo tej właśnie ligi w sezonie 2017/2018, bez oglądania się na wyniki rywali. Przed rozpoczęciem rozgrywek chyba nikt nawet nie marzył o takim scenariuszu.

11 listopada 2017 roku wygraliśmy w Koszalinie 2:0, a na listę strzelców wpisali się Daniel Szczepan i Kamil Adamek.

Bilety na ten mecz sprzedają się bardzo dobrze, dlatego zachęcamy wszystkich kibiców do wcześniejszego pojawienia się na stadionie celem uniknięcia kolejek. Bramy zostaną otwarte 1,5 godziny przed meczem, a więc o 15:30. W dzień meczu bilety będzie można nabyć także w kasie stadionowej od godziny 14:00, a ceny biletów w dniu meczu to 15 złotych normalny i 10 złotych ulgowy.

Po spotkaniu zostanie przeprowadzona feta z okazji awansu na murawie wspólnie z piłkarzami. Zanim jednak bramki ewakuacyjne na murawę zostaną otwarte, prosimy kibiców o kilka minut cierpliwości. Dokładny scenariusz zostanie przekazany przez spikera zawodów przed spotkaniem oraz w przerwie.

Mecz z Gwardią rozpocznie się w sobotę, 2 czerwca, o godzinie 17:00.

Fot. Wiktoria Reorowicz