Przedstawiamy rozmowę z 32-letnim hiszpańskim pomocnikiem KKS-u Kalisz, Néstorem Gordillo, który krótko po transferze do “Trójkolorowych” odpowiedział na parę pytań portalu kkskalisz.com.pl. Przypomnijmy, że zawodnik, po półrocznej przerwie, ponownie zasilił szeregi zespołu znad Prosny decydując się na przejście z pierwszoligowej Arki Gdynia.

Wracasz jeszcze pamięcią do baraży o awans do Fortuna 1. ligi z KKS-em Kalisz?

– Cała runda wiosenna poprzedniej kampanii to bardzo miłe wspomnienie, mimo iż przegraliśmy w finale baraży. Kiedy opuściłem Kalisz, dużo o tym myślałam. Ciężko było się z tym pogodzić, bo zespół był naprawdę dobry. Minęło jednak sześć miesięcy i znów tutaj jestem.

Jak oceniasz swój pobyt w Arce Gdynia?

– Bardzo mi się podobało w Arce. Nie grałem tak dużo, jak chciałem, ale piłka nożna taka jest. Czasami wszystko idzie dobrze, a innym razem jest zupełnie odwrotnie.

Jakie masz nastawienie przed rundą wiosenną eWinner 2. ligi?

– Nie mogę doczekać się pierwszego treningu po powrocie do KKS-u. Bardzo chcę ponownie dołączyć do zespołu i spotkać się z moimi kolegami, którzy kontynuują grę w Kaliszu. Moim celem jest wykonywać dobrze swoją pracę od pierwszego dnia i starać się, aby kaliski zespół zakończył sezon najlepiej, jak to możliwe.