28. kolejkę eWinner 2. ligi rozpocznie spotkanie w Kaliszu. Przed własną publicznością, kakaesiacy będą chcieli zamazać ostatni, kiepski pojedynek z Hutnikiem Kraków. Najbliższym rywalem będzie sąsiad z tabeli, zajmujące 11. miejsce ekipa Pogoni Siedlce. Początek rywalizacji już jutro o 19:00, na Stadionie Miejskim przy ul. Łódzkiej 19-29 w Kaliszu. Kibiców zapraszamy na trybuny! Bilety dostępne na stronie https://bilety.kkskalisz.com.pl/, a także w Sklepie KKS Kalisz (od godziny 13:00).

KKS i Pogoń, w tabeli eWinner 2. ligi, dzieli jedna pozycja i różnica 2 punktów na koncie. 10 zwycięstw, 5 remisów i 12 porażek to bilans “Biało-Niebieskich” w obecnej kampanii. W trakcie poprzednich pojedynków, podopieczni 35-letniego szkoleniowca Damiana Guzka zdobyli 35 bramek, tracąc ich przy tym 42. Z 13 trafieniami na koncie, najskuteczniejszym zawodnikiem Pogoni jest 32-letni, środkowy napastnik Maciej Górski. W poprzedniej kolejce rywale zremisowali bezbramkowo z Chojniczanką Chojnice.

Pierwszy pojedynek KKS-u i Pogoni w tej kampanii, rozgrywany na wyjeździe, zakończył się porażką “Trójkolorowych” 0:1.

Początek rywalizacji KKS Kalisz – Pogoń Siedlce już jutro o godzinie 19:00, na Stadionie Miejskim przy ul. Łódzkiej 19-29 w Kaliszu. Bilety dostępne na stronie https://bilety.kkskalisz.com.pl/, a także w Sklepie KKS Kalisz (od godziny 13:00). Transmisja w aplikacji mobilnej eWinner oraz na sportize.pl.