Robotniczy Klub Sportowy Garbarnia kontynuuje współpracę z Gminą Miejską Kraków. W ramach działań promocyjnych logotyp miasta Krakowa będzie eksponowany na spodenkach pierwszej drużyny Garbarni.  

Logo miasta Krakowa po raz pierwszy na spodenkach „Dumy Ludwinowa” pojawił się w sezonie 2018/2019, kiedy to krakowska drużyna występowała w Fortuna 1. lidze. Ponownie wzajemna współpraca została kontynuowana w 2021 roku. Wówczas RKS Garbarnia obchodził swój Jubileusz 100-lecia, a logotyp w specjalnej złotej formie ponownie widniał na spodenkach graczy pierwszej drużyny Garbarni.

Kontynuacja wzajemnej współpracy także i w aktualnym sezonie rozgrywek podkreśla, jak ważnym miejscem na sportowej mapie Krakowa jest Garbarnia i jej społeczność. Wraz z innymi krakowskimi drużynami łączymy swoje siły we wzajemnej promocji miejskich wydarzeń oraz sportowej aktywizacji mieszkańców naszego miasta, zachęcając tym samym do kibicowania naszej drużynie podczas meczów przy Rydlówce 23.