1. kolejka
Piątek, 28 sierpnia 2020
18:00 SOKÓŁ OSTRÓDA 2:0 LECH II POZNAŃ
18:00 WIGRY SUWAŁKI 2:1 OLIMPIA ELBLĄG
19:30 CHOJNICZANKA CHOJNICE 4:2 POGOŃ SIEDLCE
Sobota, 29 sierpnia 2020
15:00 STAL RZESZÓW 2:1 GÓRNIK POLKOWICE
17:00 KKS KALISZ 2:0 BŁĘKITNI STARGARD
19:46 BYTOVIA BYTÓW 2:0 OLIMPIA GRUDZIĄDZ
19:50 MOTOR LUBLIN 1:2 ZNICZ PRUSZKÓW
Niedziela, 30 sierpnia 2020
12:00 ŚLĄSK II WROCŁAW 0:1 SKRA CZĘSTOCHOWA
13:30 HUTNIK KRAKÓW 3:2 GKS KATOWICE
2. kolejka
Piątek, 4 września 2020
18:00 ZNICZ PRUSZKÓW 1:1 BYTOVIA BYTÓW
Sobota, 5 września 2020
12:00 LECH II POZNAŃ 6:3 HUTNIK KRAKÓW
13:00 BŁĘKITNI STARGARD 1:0 WIGRY SUWAŁKI
15:00 POGOŃ SIEDLCE 0:2 STAL RZESZÓW
16:30 OLIMPIA GRUDZIĄDZ 1:3 CHOJNICZANKA CHOJNICE
17:00 GARBARNIA KRAKÓW 1:3 ŚLĄSK II WROCŁAW
17:00 OLIMPIA ELBLĄG 1:3 MOTOR LUBLIN
17:00 SKRA CZĘSTOCHOWA 1:0 KKS KALISZ
18:00 GÓRNIK POLKOWICE 3:0 SOKÓŁ OSTRÓDA
3. kolejka
Piątek, 11 września 2020
17:00 WIGRY SUWAŁKI 2:1 SKRA CZĘSTOCHOWA
Sobota, 12 września 2020
15:00 STAL RZESZÓW 0:1 OLIMPIA GRUDZIĄDZ
17:00 CHOJNICZANKA CHOJNICE 2:0 ZNICZ PRUSZKÓW
18:00 BYTOVIA BYTÓW 1:0 OLIMPIA ELBLĄG
18:00 KKS KALISZ 1:2 GARBARNIA KRAKÓW
18:00 MOTOR LUBLIN 2:2 BŁĘKITNI STARGARD
18:00 SOKÓŁ OSTRÓDA 0:1 POGOŃ SIEDLCE
Niedziela, 13 września 2020
13:00 GÓRNIK POLKOWICE 3:0 HUTNIK KRAKÓW
19:00 GKS KATOWICE 3:1 LECH II POZNAŃ
4. kolejka
Sobota, 19 września 2020
15:00 BŁĘKITNI STARGARD 1:4 BYTOVIA BYTÓW
15:30 ZNICZ PRUSZKÓW 0:2 STAL RZESZÓW
16:00 SKRA CZĘSTOCHOWA 1:1 MOTOR LUBLIN
17:00 GARBARNIA KRAKÓW 1:3 WIGRY SUWAŁKI
17:00 OLIMPIA ELBLĄG 0:0 CHOJNICZANKA CHOJNICE
18:00 GÓRNIK POLKOWICE 0:2 GKS KATOWICE
18:00 OLIMPIA GRUDZIĄDZ 0:4 SOKÓŁ OSTRÓDA
19:00 POGOŃ SIEDLCE 2:1 HUTNIK KRAKÓW
Niedziela, 20 września 2020
12:00 ŚLĄSK II WROCŁAW 0:3 KKS KALISZ
5. kolejka
Piątek, 25 września 2020
15:30 HUTNIK KRAKÓW 2:2 OLIMPIA GRUDZIĄDZ
16:00 STAL RZESZÓW 0:0 OLIMPIA ELBLĄG
17:15 WIGRY SUWAŁKI 2:0 ŚLĄSK II WROCŁAW
19:30 MOTOR LUBLIN 1:1 GARBARNIA KRAKÓW
Sobota, 26 września 2020
13:00 LECH II POZNAŃ 1:3 GÓRNIK POLKOWICE
17:00 CHOJNICZANKA CHOJNICE 2:0 BŁĘKITNI STARGARD
18:00 BYTOVIA BYTÓW 0:1 SKRA CZĘSTOCHOWA
18:00 GKS KATOWICE 2:2 POGOŃ SIEDLCE
18:00 SOKÓŁ OSTRÓDA 2:0 ZNICZ PRUSZKÓW
6. kolejka
Wtorek, 29 września 2020
19:00 ZNICZ PRUSZKÓW 1:0 HUTNIK KRAKÓW
20:30 OLIMPIA ELBLĄG 3:3 SOKÓŁ OSTRÓDA
Środa, 30 września 2020
12:00 ŚLĄSK II WROCŁAW 1:1 MOTOR LUBLIN
15:00 GARBARNIA KRAKÓW 2:2 BYTOVIA BYTÓW
15:30 SKRA CZĘSTOCHOWA 1:0 CHOJNICZANKA CHOJNICE
16:00 BŁĘKITNI STARGARD 0:5 STAL RZESZÓW
18:00 KKS KALISZ 0:3 WIGRY SUWAŁKI
18:00 OLIMPIA GRUDZIĄDZ 1:3 GKS KATOWICE
18:00 POGOŃ SIEDLCE 4:2 LECH II POZNAŃ
7. kolejka
Sobota, 3 października 2020
16:00 GÓRNIK POLKOWICE 4:2 POGOŃ SIEDLCE
17:00 CHOJNICZANKA CHOJNICE 3:1 GARBARNIA KRAKÓW
18:00 BYTOVIA BYTÓW 2:2 ŚLĄSK II WROCŁAW
18:00 SOKÓŁ OSTRÓDA 0:2 BŁĘKITNI STARGARD
18:00 OLIMPIA ELBLĄG 0:1 HUTNIK KRAKÓW
19:00 GKS KATOWICE 1:1 ZNICZ PRUSZKÓW
Niedziela, 4 października 2020
12:00 LECH II POZNAŃ 1:2 OLIMPIA GRUDZIĄDZ
15:00 STAL RZESZÓW 3:2 SKRA CZĘSTOCHOWA
17:00 MOTOR LUBLIN 0:3 KKS KALISZ
8. kolejka
Piątek, 9 października 2020
18:00 ZNICZ PRUSZKÓW 2:1 LECH II POZNAŃ
Sobota, 10 października 2020
12:00 ŚLĄSK II WROCŁAW 2:0 CHOJNICZANKA CHOJNICE
14:00 GARBARNIA KRAKÓW 0:0 STAL RZESZÓW
15:00 SKRA CZĘSTOCHOWA 3:0 SOKÓŁ OSTRÓDA
15:00 BŁĘKITNI STARGARD 1:0 HUTNIK KRAKÓW
17:00 OLIMPIA ELBLĄG 1:2 GKS KATOWICE
18:00 KKS KALISZ 2:1 BYTOVIA BYTÓW
18:00 OLIMPIA GRUDZIĄDZ 0:1 GÓRNIK POLKOWICE
18:00 WIGRY SUWAŁKI 1:0 MOTOR LUBLIN
9. kolejka
Piątek, 16 października 2020
19:30 CHOJNICZANKA CHOJNICE 3:0 KKS KALISZ
Sobota, 17 października 2020
15:00 HUTNIK KRAKÓW 3:1 SKRA CZĘSTOCHOWA
15:00 STAL RZESZÓW 0:3 ŚLĄSK II WROCŁAW
16:00 GÓRNIK POLKOWICE 4:0 ZNICZ PRUSZKÓW
17:00 POGOŃ SIEDLCE 0:1 OLIMPIA GRUDZIĄDZ
Niedziela, 18 października 2020
15:30 BYTOVIA BYTÓW 1:2 WIGRY SUWAŁKI
Czwartek, 29 października 2020
13:00 LECH II POZNAŃ 2:3 OLIMPIA ELBLĄG
Piątek, 30 października 2020
17:00 GKS KATOWICE 5:0 BŁĘKITNI STARGARD
Środa, 18 listopada 2020
16:00 SOKÓŁ OSTRÓDA 1:1 GARBARNIA KRAKÓW
10. kolejka
Sobota, 24 października 2020
13:00 GARBARNIA KRAKÓW 2:1 HUTNIK KRAKÓW
13:00 OLIMPIA ELBLĄG 0:3 GÓRNIK POLKOWICE
14:15 SKRA CZĘSTOCHOWA 1:0 GKS KATOWICE
18:00 KKS KALISZ 0:2 STAL RZESZÓW
18:00 ZNICZ PRUSZKÓW 1:2 POGOŃ SIEDLCE
Niedziela, 25 października 2020
12:00 ŚLĄSK II WROCŁAW 0:2 SOKÓŁ OSTRÓDA
19:30 WIGRY SUWAŁKI 0:0 CHOJNICZANKA CHOJNICE
Środa, 18 listopada 2020
13:00 BŁĘKITNI STARGARD 1:0 LECH II POZNAŃ
17:00 MOTOR LUBLIN 2:1 BYTOVIA BYTÓW
11. kolejka
Środa, 4 listopada 2020
13:00 LECH II POZNAŃ 1:0 SKRA CZĘSTOCHOWA
13:00 POGOŃ SIEDLCE 4:3 OLIMPIA ELBLĄG
13:00 STAL RZESZÓW 1:2 WIGRY SUWAŁKI
16:00 GÓRNIK POLKOWICE 2:1 BŁĘKITNI STARGARD
18:00 GKS KATOWICE 2:1 GARBARNIA KRAKÓW
18:00 SOKÓŁ OSTRÓDA 1:4 KKS KALISZ
19:30 CHOJNICZANKA CHOJNICE 0:0 MOTOR LUBLIN
Wtorek, 10 listopada 2020
18:00 OLIMPIA GRUDZIĄDZ 1:1 ZNICZ PRUSZKÓW
Środa, 11 listopada 2020
13:00 HUTNIK KRAKÓW 2:5 ŚLĄSK II WROCŁAW
12. kolejka
Sobota, 7 listopada 2020
13:00 GARBARNIA KRAKÓW 2:4 LECH II POZNAŃ
13:00 OLIMPIA ELBLĄG 3:1 OLIMPIA GRUDZIĄDZ
14:00 SKRA CZĘSTOCHOWA 1:3 GÓRNIK POLKOWICE
16:45 MOTOR LUBLIN 1:0 STAL RZESZÓW
18:15 KKS KALISZ 4:0 HUTNIK KRAKÓW
Niedziela, 8 listopada 2020
13:00 BŁĘKITNI STARGARD 1:2 POGOŃ SIEDLCE
15:00 BYTOVIA BYTÓW 3:2 CHOJNICZANKA CHOJNICE
15:00 WIGRY SUWAŁKI 1:2 SOKÓŁ OSTRÓDA
Środa, 18 listopada 2020
12:00 ŚLĄSK II WROCŁAW 0:3 GKS KATOWICE
13. kolejka
Sobota, 14 listopada 2020
13:00 GKS KATOWICE 4:1 KKS KALISZ
13:00 POGOŃ SIEDLCE 1:2 SKRA CZĘSTOCHOWA
13:00 STAL RZESZÓW 3:3 BYTOVIA BYTÓW
13:15 LECH II POZNAŃ 2:1 ŚLĄSK II WROCŁAW
16:00 GÓRNIK POLKOWICE 2:1 GARBARNIA KRAKÓW
18:00 OLIMPIA GRUDZIĄDZ 2:2 BŁĘKITNI STARGARD
18:00 SOKÓŁ OSTRÓDA 1:0 MOTOR LUBLIN
Niedziela, 15 listopada 2020
12:00 ZNICZ PRUSZKÓW 1:1 OLIMPIA ELBLĄG
13:00 HUTNIK KRAKÓW 1:2 WIGRY SUWAŁKI
14. kolejka
Sobota, 21 listopada 2020
16:00 CHOJNICZANKA CHOJNICE 2:1 STAL RZESZÓW
18:00 KKS KALISZ 2:0 LECH II POZNAŃ
Niedziela, 22 listopada 2020
12:00 GARBARNIA KRAKÓW 0:0 POGOŃ SIEDLCE
12:00 ŚLĄSK II WROCŁAW 0:0 GÓRNIK POLKOWICE
13:00 BŁĘKITNI STARGARD 2:3 ZNICZ PRUSZKÓW
13:00 SKRA CZĘSTOCHOWA 4:0 OLIMPIA GRUDZIĄDZ
14:00 BYTOVIA BYTÓW 1:0 SOKÓŁ OSTRÓDA
15:00 WIGRY SUWAŁKI 1:2 GKS KATOWICE
19:00 MOTOR LUBLIN 3:0 HUTNIK KRAKÓW
15. kolejka
Piątek, 27 listopada 2020
17:00 ZNICZ PRUSZKÓW 0:5 SKRA CZĘSTOCHOWA
Sobota, 28 listopada 2020
12:00 OLIMPIA ELBLĄG 4:2 BŁĘKITNI STARGARD
13:00 HUTNIK KRAKÓW 3:1 BYTOVIA BYTÓW
13:00 LECH II POZNAŃ 1:1 WIGRY SUWAŁKI
13:00 POGOŃ SIEDLCE 1:2 ŚLĄSK II WROCŁAW
14:00 GÓRNIK POLKOWICE 2:1 KKS KALISZ
16:00 OLIMPIA GRUDZIĄDZ 1:2 GARBARNIA KRAKÓW
18:00 SOKÓŁ OSTRÓDA 3:0 CHOJNICZANKA CHOJNICE
Niedziela, 29 listopada 2020
12:45 GKS KATOWICE 2:1 MOTOR LUBLIN
16. kolejka
Środa, 2 grudnia 2020
12:00 SKRA CZĘSTOCHOWA 0:1 OLIMPIA ELBLĄG
12:00 ŚLĄSK II WROCŁAW 2:1 OLIMPIA GRUDZIĄDZ
17:00 BYTOVIA BYTÓW 1:2 GKS KATOWICE
17:00 CHOJNICZANKA CHOJNICE 4:1 HUTNIK KRAKÓW
17:30 MOTOR LUBLIN 1:0 LECH II POZNAŃ
18:00 KKS KALISZ 0:1 POGOŃ SIEDLCE
Środa, 9 grudnia 2020
12:00 GARBARNIA KRAKÓW 2:1 ZNICZ PRUSZKÓW
Środa, 16 grudnia 2020
16:15 SOKÓŁ OSTRÓDA 2:3 STAL RZESZÓW
Środa, 31 marca 2021
13:00 WIGRY SUWAŁKI 0:1 GÓRNIK POLKOWICE
17. kolejka
Sobota, 5 grudnia 2020
12:00 OLIMPIA ELBLĄG 1:2 GARBARNIA KRAKÓW
12:00 ZNICZ PRUSZKÓW 1:3 ŚLĄSK II WROCŁAW
13:00 POGOŃ SIEDLCE 1:2 WIGRY SUWAŁKI
13:00 BŁĘKITNI STARGARD 1:0 SKRA CZĘSTOCHOWA
14:00 GÓRNIK POLKOWICE 1:1 MOTOR LUBLIN
Niedziela, 6 grudnia 2020
13:00 LECH II POZNAŃ 1:1 BYTOVIA BYTÓW
18:00 OLIMPIA GRUDZIĄDZ 0:1 KKS KALISZ
18:45 GKS KATOWICE 1:2 CHOJNICZANKA CHOJNICE
Środa, 10 marca 2021
14:00 HUTNIK KRAKÓW 1:1 STAL RZESZÓW
18. kolejka
Sobota, 12 grudnia 2020
12:00 GARBARNIA KRAKÓW 3:0 BŁĘKITNI STARGARD
13:00 MOTOR LUBLIN 3:3 POGOŃ SIEDLCE
15:00 WIGRY SUWAŁKI 1:1 OLIMPIA GRUDZIĄDZ
16:00 CHOJNICZANKA CHOJNICE 3:0 LECH II POZNAŃ
16:00 BYTOVIA BYTÓW 0:2 GÓRNIK POLKOWICE
17:00 ŚLĄSK II WROCŁAW 3:1 OLIMPIA ELBLĄG
18:00 SOKÓŁ OSTRÓDA 3:0 HUTNIK KRAKÓW
Niedziela, 13 grudnia 2020
12:15 STAL RZESZÓW 0:1 GKS KATOWICE
14:00 KKS KALISZ 1:0 ZNICZ PRUSZKÓW
19. kolejka
Sobota, 27 lutego 2021
12:00 ZNICZ PRUSZKÓW 1:2 WIGRY SUWAŁKI
13:00 LECH II POZNAŃ 5:1 STAL RZESZÓW
13:00 POGOŃ SIEDLCE 2:0 BYTOVIA BYTÓW
13:00 SKRA CZĘSTOCHOWA 1:0 GARBARNIA KRAKÓW
14:00 OLIMPIA ELBLĄG 1:0 KKS KALISZ
14:00 OLIMPIA GRUDZIĄDZ 1:0 MOTOR LUBLIN
17:00 GKS KATOWICE 2:1 SOKÓŁ OSTRÓDA
Niedziela, 28 lutego 2021
13:00 BŁĘKITNI STARGARD 1:1 ŚLĄSK II WROCŁAW
20:00 GÓRNIK POLKOWICE 2:2 CHOJNICZANKA CHOJNICE
20. kolejka
Sobota, 6 marca 2021
12:00 ZNICZ PRUSZKÓW 0:1 MOTOR LUBLIN
13:00 BŁĘKITNI STARGARD 0:4 KKS KALISZ
13:00 GÓRNIK POLKOWICE 1:2 STAL RZESZÓW
13:00 LECH II POZNAŃ 1:1 SOKÓŁ OSTRÓDA
14:00 OLIMPIA ELBLĄG 0:0 WIGRY SUWAŁKI
14:00 OLIMPIA GRUDZIĄDZ 0:0 BYTOVIA BYTÓW
17:00 GKS KATOWICE 0:2 HUTNIK KRAKÓW
Niedziela, 7 marca 2021
13:00 SKRA CZĘSTOCHOWA 2:0 ŚLĄSK II WROCŁAW
20:15 POGOŃ SIEDLCE 0:2 CHOJNICZANKA CHOJNICE
21. kolejka
Czwartek, 11 marca 2021
19:30 MOTOR LUBLIN 1:0 OLIMPIA ELBLĄG
Piątek, 12 marca 2021
17:00 WIGRY SUWAŁKI 0:1 BŁĘKITNI STARGARD
19:30 CHOJNICZANKA CHOJNICE 3:1 OLIMPIA GRUDZIĄDZ
Sobota, 13 marca 2021
13:00 ŚLĄSK II WROCŁAW 0:1 GARBARNIA KRAKÓW
16:00 BYTOVIA BYTÓW 2:2 ZNICZ PRUSZKÓW
16:00 KKS KALISZ 0:1 POGOŃ SIEDLCE
18:00 SOKÓŁ OSTRÓDA 0:1 GÓRNIK POLKOWICE
Niedziela, 14 marca 2021
14:00 HUTNIK KRAKÓW 0:2 LECH II POZNAŃ
Środa, 7 kwietnia 2021
14:00 STAL RZESZÓW 1:5 POGOŃ SIEDLCE
22. kolejka
Środa, 17 marca 2021
13:00 GARBARNIA KRAKÓW 1:2 KKS KALISZ
14:00 BŁĘKITNI STARGARD 1:1 MOTOR LUBLIN
14:00 HUTNIK KRAKÓW 0:3 GÓRNIK POLKOWICE
14:00 OLIMPIA ELBLĄG 0:1 BYTOVIA BYTÓW
15:00 SKRA CZĘSTOCHOWA 3:2 WIGRY SUWAŁKI
15:00 ZNICZ PRUSZKÓW 0:2 CHOJNICZANKA CHOJNICE
18:00 LECH II POZNAŃ 1:2 GKS KATOWICE
18:00 OLIMPIA GRUDZIĄDZ 2:1 STAL RZESZÓW
Środa, 31 marca 2021
16:00 POGOŃ SIEDLCE 2:3 SOKÓŁ OSTRÓDA
23. kolejka
Sobota, 20 marca 2021
16:00 BYTOVIA BYTÓW 3:1 BŁĘKITNI STARGARD
16:00 KKS KALISZ 1:1 ŚLĄSK II WROCŁAW
18:00 SOKÓŁ OSTRÓDA 0:2 OLIMPIA GRUDZIĄDZ
Niedziela, 21 marca 2021
13:00 STAL RZESZÓW 1:0 ZNICZ PRUSZKÓW
13:00 WIGRY SUWAŁKI 2:0 GARBARNIA KRAKÓW
15:00 CHOJNICZANKA CHOJNICE 0:0 OLIMPIA ELBLĄG
19:30 GKS KATOWICE 2:1 GÓRNIK POLKOWICE
Poniedziałek, 22 marca 2021
15:00 HUTNIK KRAKÓW 2:1 POGOŃ SIEDLCE
Środa, 7 kwietnia 2021
17:00 MOTOR LUBLIN 0:0 SKRA CZĘSTOCHOWA
24. kolejka
Sobota, 27 marca 2021
13:00 BŁĘKITNI STARGARD 0:2 CHOJNICZANKA CHOJNICE
13:00 GÓRNIK POLKOWICE 4:0 LECH II POZNAŃ
13:00 ŚLĄSK II WROCŁAW 3:0 WIGRY SUWAŁKI
14:00 OLIMPIA ELBLĄG 1:3 STAL RZESZÓW
14:00 OLIMPIA GRUDZIĄDZ 1:2 HUTNIK KRAKÓW
15:30 ZNICZ PRUSZKÓW 2:1 SOKÓŁ OSTRÓDA
Niedziela, 28 marca 2021
16:00 SKRA CZĘSTOCHOWA 0:0 BYTOVIA BYTÓW
16:45 POGOŃ SIEDLCE 1:2 GKS KATOWICE
Środa, 21 kwietnia 2021
GARBARNIA KRAKÓW -:- MOTOR LUBLIN
25. kolejka
Piątek, 2 kwietnia 2021
13:00 STAL RZESZÓW 2:2 BŁĘKITNI STARGARD
14:00 BYTOVIA BYTÓW 1:2 GARBARNIA KRAKÓW
Sobota, 3 kwietnia 2021
12:00 LECH II POZNAŃ 0:2 POGOŃ SIEDLCE
12:00 SOKÓŁ OSTRÓDA 2:1 OLIMPIA ELBLĄG
12:15 CHOJNICZANKA CHOJNICE 1:3 SKRA CZĘSTOCHOWA
13:00 HUTNIK KRAKÓW 1:3 ZNICZ PRUSZKÓW
15:00 MOTOR LUBLIN 2:3 ŚLĄSK II WROCŁAW
17:00 GKS KATOWICE 1:0 OLIMPIA GRUDZIĄDZ
18:00 WIGRY SUWAŁKI 2:0 KKS KALISZ
26. kolejka
Czwartek, 8 kwietnia 2021
18:00 ZNICZ PRUSZKÓW 1:0 GKS KATOWICE
Sobota, 10 kwietnia 2021
13:00 BŁĘKITNI STARGARD -:- SOKÓŁ OSTRÓDA
13:00 SKRA CZĘSTOCHOWA -:- STAL RZESZÓW
15:00 GARBARNIA KRAKÓW -:- CHOJNICZANKA CHOJNICE
16:00 HUTNIK KRAKÓW -:- OLIMPIA ELBLĄG
16:00 POGOŃ SIEDLCE -:- GÓRNIK POLKOWICE
18:00 KKS KALISZ -:- MOTOR LUBLIN
20:15 OLIMPIA GRUDZIĄDZ -:- LECH II POZNAŃ
Niedziela, 11 kwietnia 2021
13:30 ŚLĄSK II WROCŁAW -:- BYTOVIA BYTÓW
27. kolejka
Środa, 14 kwietnia 2021
13:00 GÓRNIK POLKOWICE -:- OLIMPIA GRUDZIĄDZ
13:00 LECH II POZNAŃ -:- ZNICZ PRUSZKÓW
13:00 STAL RZESZÓW -:- GARBARNIA KRAKÓW
16:30 HUTNIK KRAKÓW -:- BŁĘKITNI STARGARD
17:00 BYTOVIA BYTÓW -:- KKS KALISZ
17:00 GKS KATOWICE -:- OLIMPIA ELBLĄG
18:00 MOTOR LUBLIN -:- WIGRY SUWAŁKI
18:00 SOKÓŁ OSTRÓDA -:- SKRA CZĘSTOCHOWA
19:30 CHOJNICZANKA CHOJNICE -:- ŚLĄSK II WROCŁAW
28. kolejka
Sobota, 17 kwietnia 2021
15:00 GARBARNIA KRAKÓW -:- SOKÓŁ OSTRÓDA
16:00 OLIMPIA ELBLĄG -:- LECH II POZNAŃ
16:00 SKRA CZĘSTOCHOWA -:- HUTNIK KRAKÓW
16:00 WIGRY SUWAŁKI -:- BYTOVIA BYTÓW
Niedziela, 18 kwietnia 2021
13:00 BŁĘKITNI STARGARD -:- GKS KATOWICE
13:00 ZNICZ PRUSZKÓW -:- GÓRNIK POLKOWICE
13:00 ŚLĄSK II WROCŁAW -:- STAL RZESZÓW
17:00 OLIMPIA GRUDZIĄDZ -:- POGOŃ SIEDLCE
17:50 KKS KALISZ -:- CHOJNICZANKA CHOJNICE
29. kolejka
Piątek, 23 kwietnia 2021
13:00 STAL RZESZÓW -:- KKS KALISZ
19:30 CHOJNICZANKA CHOJNICE -:- WIGRY SUWAŁKI
Sobota, 24 kwietnia 2021
LECH II POZNAŃ -:- BŁĘKITNI STARGARD
13:00 GÓRNIK POLKOWICE -:- OLIMPIA ELBLĄG
17:00 HUTNIK KRAKÓW -:- GARBARNIA KRAKÓW
17:00 POGOŃ SIEDLCE -:- ZNICZ PRUSZKÓW
18:00 BYTOVIA BYTÓW -:- MOTOR LUBLIN
18:00 SOKÓŁ OSTRÓDA -:- ŚLĄSK II WROCŁAW
18:30 GKS KATOWICE -:- SKRA CZĘSTOCHOWA
30. kolejka
Środa, 28 kwietnia 2021
ZNICZ PRUSZKÓW -:- OLIMPIA GRUDZIĄDZ
15:00 SKRA CZĘSTOCHOWA -:- LECH II POZNAŃ
15:00 ŚLĄSK II WROCŁAW -:- HUTNIK KRAKÓW
15:00 OLIMPIA ELBLĄG -:- POGOŃ SIEDLCE
16:00 WIGRY SUWAŁKI -:- STAL RZESZÓW
16:00 BŁĘKITNI STARGARD -:- GÓRNIK POLKOWICE
17:00 GARBARNIA KRAKÓW -:- GKS KATOWICE
18:00 KKS KALISZ -:- SOKÓŁ OSTRÓDA
18:00 MOTOR LUBLIN -:- CHOJNICZANKA CHOJNICE